Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek írjak neki facebookon?

Figyelt kérdés
Pénteken van közös óránk, óra után tudunk beszélni csak, akkor akarom majd elhívni randira. Arra gondoltam facebookon írhatnék neki, van e kedve óra előtt meginni gy kávét, vagy forró csokit. Nem tudom jó ötlet-e, főleg hogy nem is tudom szereti e valamelyiket, vagy lenne e kedve ezért korábban bejönni.

2014. márc. 26. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig 1x beszéltünk, azt is múlt hét pénteken, akkor sem túl sokat.
2014. márc. 26. 21:42
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, van e valakije, vagy tetszem e neki.
2014. márc. 26. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert ha nemet mondana, utána érdekes lenne az óra..
2014. márc. 26. 21:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet jobb verzió lenne simán megvárni a kapuban, és ott megkérdezni, mert akkor nem lenne kötöttség.
2014. márc. 26. 22:43
 5/5 anonim válasza:
először jó lenne megtudni hogy te bejössz-e neki :) és utánna rá érnél a többivel,szerintem
2014. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!