Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok, ha nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ha nem jó nektek se facebookon, se a városban, ha leszólítalak titeket, akkor mégis hol ismerkedhetnétek meg egy nem alfahím, nem is helyes, de érzelmes, kedves fiúval?

Figyelt kérdés
Utálok bulizni is, ott csak felszínes, buta csajok vannak, ők is csak lekoptatttak eddig.
2013. máj. 16. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pl. olyan helyen, ahol spontán ismerkedünk meg?

Mondok egy példát: közös hobbi. Akármi.

Akkor az nem erőltetett és még a közös érdeklődés is garantált.

2013. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én egy koncerten ismertem meg a barátom...Pedig nem vagyok se felszínes se buta.
2013. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nem kell általánosítani
2013. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amit az első mond.
2013. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akárhol lehet ismerkedni, csak nem béna felszedős szövegekkel. Egy spontán dolog sokkal szimpatikusabb, ha csak úgy odajössz hogy "szia, megadod a számod?", nyilván nem adom meg.
2013. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A hobby-val annyi a gond lányok, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ott össze tud találkozni olyan lánnyal, akivel összeillenek. És eleve, sok embernek több száz lánnyal kell megismerkednie, hogy találkozzon egy megfelelővel.
2013. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80 5, egy-egy építő példát tudnál mondani? Akár saját, akár másokéit?!
2013. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"80 %"
2013. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy személyesen:) Mindenhol jólesik, ha valaki elmondja hogy szimpi vagyok, és elkéri a számom, de a legideálisabb valóban az ha mindez élőben történik:)
2013. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: ha jóképű vagy és bejössz neki, akkor akárhol leszólíthatod. Ha nem, akkor meg tökéletesen mindegy a dolog. A lányoknak mindig vannak kifogásaik ilyen esetekre: most nem jó, mert siet, esetleg most szakított a barátjával és most nem akar új kapcsolatot, utcán tök ciki ismerkedni meg ott biztos csak pszichopaták vannak, akik az első randi után bevonszolják egy sötét sikátorba és letépik a bugyiját stb. Valami mindig van, semmi sem jó. Ha szórakozóhelyen ismerkedsz, akkor ugyanúgy totál idegen vagy a lánynak, mintha utcán szólítanád le vagy éppen a közös hobbi kapcsán. Ez mind csak ámítás, mert egész egyszerűen a nőknek a külső számít elsődlegesen. Ebből eldöntik, hogyan is viszonyuljanak hozzád, ha tetszel nekik, akkor mehet a dolog, ha nem, akkor a fentebb említett kifogások egyikét fogod hallgatni. A közhiedelemmel ellentétben a nők nem bonyolultak, csupán ezt próbálják meg elhitetni magukról. Ugyanolyan egyszerűek, mint a faék, vagy mint mi, férfiak vagyunk. Nálunk, férfiak között is van nem egypár, akit csak a külső érdekel. A lányoknál szintúgy, ezeket kell jó messzire elkerülni és normálisakkal ismerkedni. Hogy hol, azt nem tudom, ez rejtély még számomra is.
2013. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!