Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy idegen pasi leszólít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idegen pasi leszólít, és beszélget veled, az is flört? Férfiak, hogy csajoztok?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy megy manapság...
2014. márc. 26. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jellemző hogy csak úgy odamegy egy pasi egy idegen lányhoz beszélgetni....bár velem történt már ilyen, egy szimpatikus fiatalember leszólitott az utcán és elkezdtünk beszélgetni. Miután nem kaphatta meg amit szeretett volna igy a beszèlgetès végén kedvesen elköszöntünk és azóta se találkoztunk :)
2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Miután nem kaphatta meg amit szeretett volna"

Itt mire kell gondolni?

2014. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos leginkább sehogy
2014. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1: Konkrétan arra hogy elmondta hogy milyen tervei vannak velem szexuális célzattal :)
2014. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg a telefonszámodra gondoltam, vagy ilyesmi. Kicsit le vagyok még maradva.
2014. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha kétértelműen viccelődik veled jó hangulatban,akkor az flört.

ha meg odatoppant befeszülve és a nyitás után kéri a számod,akkor az meg nem flört.

2014. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egyszer egy teljesen átlagos, helyes csaj szólított le, de mint kiderült teljes mértékben hátsó szándékkal történt...


Este 10-11 óra, 8. kerület közepe, kísérjem el az utcán egy darabon mintha együtt mennénk, ha már lekéstük a buszt ami 30 percenként jár és ugyanarra megyünk... Majd kiugrottam a bőrömből, hogy egy fél órára testőrrabszolga lehetek...

2014. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!