Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten és környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten és környékén legjobb randinak való szabadtéri programok, helyek, beülős helyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 15:35
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
Margit sziget, Városliget. Közhelyes és kommersz, de sztem jó.
2014. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már bejártuk őket 12 x. :/
2014. márc. 30. 15:44
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Kopaszi gát ?
2014. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem emeljétek a tétet.


menjetek el valami nagyon korcs kocsmába.


és ha ott is tudtok romantikázni a rengeteg alkoholista csöves között..akkor tényleg egymásié vagytok.

2014. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem is a Kopaszti gát a nyerő ilyen célra!
2014. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdezném ha tényleg tanácstalan lennék,a kopaszin is többször voltunk kéne valami újdonság már! Akar kirándulás budapest pest megye,valami kiállítás,kreatív vagy izgalmas kávézó akármi!valami extra kellene!
2014. márc. 31. 06:18
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

Millenárison ahogy megjön az első jóidő majdnem minden hétvégén van vmi. Mondjuk azok sztem nem olyan jók.

Ha érdekel szabadtéri játék: krimiestek.hu

Szabadtèren lehet nyomozgatni, jó móka sztem. Nem is egy veszett költség a behopp.

Kiállításról meg annyit, h tavaly a Murder nagyon be volt hirdetve h így úgy amúgy. Elmentünk rá és egy olyan csalódás volt, h csak na.

2014. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!