Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányoknál társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányoknál társkeresőkön miért figyelem meg rendre, hogy mindig az van kiírva az adatlapjukra, hogy középfokú végzettségük van (a pasijuknak felsőfokú legyen),100 nettó alatt keresnek (de 200 felett várnak el pasitól)?

Figyelt kérdés

Továbbá ők dohányoznak, de a pasi ne dohányozzon. A fizetés csúszka, mindig arra felé tolódik el, hogy a pasi fizessen és sorolhatnám. Mégis kapnak sok-sok levelet ennek ellenére, nagy a kereslet rájuk.


[link]


2014. ápr. 1. 07:09
 1/6 menta34 ***** válasza:
100%

és minden nő 10-20-30 centivel magasabb pasit keres:)


Előbb láttam egyet, 165 centi a nő, 185-200 centis pasit keres.

2014. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem amikor a nem túl jó testi adottságokkal rendelkező nő (hogy ne legyek túl sértő), magas, sportos, izmos pasit keres. Ja, meg hogy ő csak ritkán, vagy alkalmanként dohányzik. Most ez mi? Valaki vagy dohányzik, vagy nem.

Meg hogy olyanok ne írjanak nekik, akiknek félmeztelen képeik vannak kint. De bezzeg szinte az összes nőnek van kint vagy "ártatlan" bikinis, vagy csöcsbehajlós, pucsítós, seggmutogatós képe.

2014. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen társkeresöket nézel?
2014. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet a férfi is buta és csóró, akkor ki tartja el a gyereket?
2014. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert sok az idétlen ember
2014. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hitetlenkedem, mármint azon, hogy kiírják a végzettségüket, és a fizetésüket. Én loveboxon voltam fent, és ott mindenki a legjobbat mutatta magából, a fotók alapján az egész életüket vitorlázással, tengerparti nyaralással töltő emberek kerestek párt. (=az életében egyszer tengerre eljutott panellakó feltette a 4 évvel ezelőtti képeit).


Viszont a belinkelt csajnak adnék 20 ezret egy óráért, és ha csak havonta egyszer jön, már átállíthatná a 100 nettó feletti kategóriába a jövedelmét, ha tényleg van ilyen paraméter.

2014. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!