Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aki elég különc. Nagyon helyes, okos, viszont nagyon könnyen magamra tudom haragítani. Megbeszéltünk egy randit szombatra, de lemondta. Van amikor nagyon bunkók vagyunk egymással, de van amikor meg mint akik imádják egymást. Az a baj hogy én beleszerettem és vele akarok lenni. Szerintetek akar valamit? Hogy érjem el hogy szeressen? Ti mit tennétek a helyemben?

2014. ápr. 3. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
L:15, F:19
2014. ápr. 4. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem hasonló helyzet volt, azzal a különbséggel, hogy közöttünk 1 év volt. Középiskolában. Nem lett semmi, lehet hogy akart tőlem valamit, de azt nem így kéne kimutatni.

A bunkóságot ő kezdi vagy te? Mert ha ő, az megint csak azt mutatja, hogy szórakozik.

Miért mondta le a randit, adott rá indokot, és az elfogadható volt szerinted?

Szerintem bizonytalan. Ő már 19 éves, te pedig 15 vagy. Ha te 20 lennél ő meg 24 nem hezitálna szerintem, viszont így lehet arra gondol, hogy te még nagyon fiatal vagy.

Hát én a helyedben rákérdeznék, hogy akar-e valamit, mert ha nem akkor inkább ne is beszéljetek mert utána neked lesz rossz.

Ha viszont igennel válaszol, akkor találkozgassatok, ismerkejdetek, de ne bunkózzatok egymással mert az nem jó, és későbbiekben sem lesz az, ha úgy alakul hogy összejöttök.

Én mindenképpen rákérdeznék, hogy tetszem-e neki, vagy akar-e tőlem valamit? Ne félj. Mi történhet, ha megkérdezed?

L/20

2014. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle kerek-perec hogy miért mondta le a randit... ha nyomós oka volt rá, vagy nagyon kimerült volt ,esetleg fájt a feje,akkor ne haragudj rá. Egyébként [egy ismerősöm járt így] ők is nagyon imádták egymást időnként búnkók voltak,minden héten veszekedtek,de persze kibékültek, mert elválaszthatatlanok voltak. Én arra következtetek,hogy ha bunkóztok egymással, és te szerinted ha nem bunkóztok akkor imádjátok egymást, és ha ő is így gondolja,akkor szerintem ő is érez valamit.
2014. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem alakult jól a dolog.

Elmondta hogy csak barátok lehetünk nem kellet volna megszeretni.:( köszönöm a segítségeteket!:)

2014. ápr. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!