Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozáskor egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozáskor egy lánnyal ti merre mennétek?

Figyelt kérdés
Budapesten belül. Utca, séta? Vagy már lehetne valami progi is?

2014. ápr. 4. 17:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a legelső randi mindig egy olcsó dolog szokott lenni. Nem azért, mert fukar vagyok! Egyszerűen ez egy teszt nálam.


Általában séta szokott lenni parkban, tó/folyóparton, egy szép helyen leülünk egy padra, pokrócra vagy bármilyen alkalmatosságra és beszélgetünk. Fagyizás még belefér, de mozi, vacsora meg hasonló dolgok nem szoktak lenni. Ezek maradnak a többire!


Most legutóbb pl kimentünk egy rétre gitározni, napozni, beszélgetni, négylevelű lóherét kerestünk, virágot szedtünk és hasonlók. Igazából semmi olyat nem csináltunk, ami pénzbe került volna. Mégis azt mondta, hogy ez volt a legjobb első randija! :)

Nem az elköltött összeg a lényeg, hanem a személyiséged, kreativitásod, a hely varázsa és hogy mennyire találjátok meg a közös hangnemet! :)


Én pesten megcéloznám a Duna partját, Gellért-hegyet, a Hősök tere mellett lévő nem tudom milyen múzeum parkját, csónakázó tavát, Margit-szigetet. Mivel nem vagyok nagyon ismerős ott, így csak ezek ugrottak be. Remélem tudtam segíteni!


21/F

2014. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mozi,margit-sziget,vérmező,dunapart,akármilyen naplementés hely vagy akármilyen szaros park :D
2014. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Budai vár, ott sétálás-padon beszélgetés, majd lesétálni a Deák térre.
2014. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha ennyit sem tudsz, akkor minek csajoznál te kis szüzike?!
2014. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Véleményekre vagyok kíváncsi papika :DD mindig jó új ötleteket kérni.
2014. dec. 14. 18:07
 16/27 anonim válasza:
Valami eldugott hely és elmész vele. :)
2015. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Gellért-hegy, szerelmesek parkja. Az első randinkon oda mentünk barátnőmmel (aki elég félénk). Nézelődtünk, beszélgettünk, majd leültünk a parkba és 2-3 óra alatt úgy egymásba gabalyodtunk, hogy alig akartunk hazamenni.

27F

2015. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Séta szabadban csak akkor, ha megfelelő az időjárás: nem -20 fok hideg és nem +40-45 fok kánikula. Fontosnak tartom ezt megjegyezni, mert sajnos sok srác nem ismeri az egészséges határt ilyenkor és csodálkozik, sőt ítélkezik a lány felett, hogy nem bírja a tempót, stb.
2015. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Budai Vár (Nemzeti Galéria és környéke), Halászbástya, Fűvészkert, BME parkja, Károlyi kert, Szécheny kilátó a fogaskerekűvel, Margit sziget Szökőkút és környéke, stb.
2015. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A Millenáris is nagyon szép, van egy kisebb tó kacsákkal, kiállítások is szoktak lenni, illetve bármelyik kis park Budán, nagyon szépek és romantikusak :)
2015. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!