Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy mindent tudtok a másikról hol dolgouik, hány testvére van ilyenek. Miről beszélgetnétek az első randin és hova mennétek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:
*dolgozik
2013. aug. 26. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez pont az a dolog ami adja magát, ott tudod meg amikor ott leszel. Tanulásról, jövőről, állatokról, környezetvédelemről, arról beszéltek amiről akartok csillagok, horoszkóp, földrajz mindegy csak mindkettőtöket érdekeljen az adott téma.
2013. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi egy kocsma szerűségbe mentünk és mindenről az égvilágon beszéltünk, ami csak az eszünkbe jutott.
2013. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vacsora étteremben, parki séta, mozi

Vagy ezekkel már mi a gond?

2013. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak ennyit tudtok egymásról, akkor még állati sok mondanivalótoknak kell(ene) lennie. Ezek alap adatok, amiket az ember egy társkereső oldalon is megad, semmit nem árulnak el a másik ember személyiségéről. Történetek, érzések, vágyak, jövőbeni tervek, az adott program részletei, számtalan más adódik. Kár előre tervezni. Ha meg nem jön magától, az is sokat elmond az összhangról. Hova mennénk? Valami olyan helyre, ahol lehet is beszélgetni. Én első randira nem tartom jó helynek a mozit, vagy táncos szórakozóhelyeket, mert fogalmad sem lesz az este végére sem, hogy kivel vagy, mivel egy szót sem tudtok váltani. Én sétálni mennék, állatkertbe, ahol lehet nézelődni, de mégis beszélgetésre alkalmas, étterem, park, kiállítás, ilyesmi.
2013. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A párommal is tudunk egymásról mindent mégis tudunk beszélgetni, nem csak a mindennapokról.

Ez az első pár alaklommal is így volt, nem okozott gondot.

Vagy pl a barátnőm is tud mindent rólam, ha talalkozunk akkor is tudunk miről beszélgetni, vagy az anyukámmal... Nm olyan nehéz az.

Ami téma éppen jön..

2013. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Étterembe biztos nem visz, az állatkert meg este nincs nyitva.
2013. aug. 26. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kávézó, teázó? Pizza vagy egy gyros valahol?

Nem kell rögtön fehér kesztyűs étteremre gondolni...

Amúgy randiztok, de te nem tudod, hová mentek?

Én soha nem mentem el úgy első randira, hogy nem tudtam, hogy hová megyünk, elég merész, még akkor is, ha tudom, hogy mit doglozik és vannak-e testvérei. Nem biztonságos.

2013. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!