Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a pasik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ildibaby kérdése:

Miért van az hogy a pasik már nem szólitják le a csajokat? Sőt állitolag most már a csajnak kell leszólitani a pasit? Ez normális? Jobbára férfiak véleményét kérdezném.

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 13:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13:50-es jól írja. eléggé el vannak szállva maguktól
2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért van ez, mert a XXI. században élünk! A csajok már nem XVIII. századi francia kisasszonyok, és a fiúk sem olyan úriemberek. Közben volt egy emancipáció, női egyenjogúság van, vagy azt te kihagytad?
2009. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

13:58

Lehet te is "el lennél szállva" magadtól, hogyha visszautasítanának kismilliószor...

2009. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, tudod miért van ez?

Nos megpróbálom leírni.

Először is azért, mert ahogy már páran leirták, a nők képesek annyira megalázni, az orruknál fogva húzni a férfit, hogy ez bizony nagyon nem jó. Ami nagyon nagy baj, hogy nem hűek a férfihoz, a férfiak sokkal becsületesebbek, mint a nő. Igy már inkább meg se szólitom őket és még valami pont kb 3 hete szólitottam le egyszer és utoljára egy lányt elkértem msn-t meg beszélgettem vele 2-szer találkoztunk is, és végül azt mondta nem akkarja mert a volt barátjához mér minden pasit és, hogy még fülig szerelmes bele. -.-

Na ez engem annyira pofán ütött, hogy most egyenesen nem érdekelnek más csajok, egybként a buszon ő kezdett el velem szemezni, ő próbált közelembe férközni, végül én szólitottam le. Ezért szólitsam le őket? Ezért beszéljek én velük? Ezért hajtsak ennyire? Na nem, majd ha eljön az ideje megtalálom azt a lányt aki jó nekem, vagy nem...

2009. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

én nő vagyok, de vanerre egy elméletem...:D

a pasik félnek. egyrészt azért, mert sok azilyen kis buzernyák férfiatlan "pasi" mostanában, egyszerűen kezd kiveszni a férfiasság a mostani pasikból. a másik meg az h sok a feminista nő mostanában akik meg necsodálkozzanak ha a pasi inkább nemszólítja meg. a férfiak elbúzásodásának amúgy ez a feminizmus is okot ad, a nők átakarják venni a férfiak szerepét, így a férfiakból kiveszik az, ami miatt ők férfiak. a másik, h a tinik k9rében sok a kis beképzelt buta liba, akik a 0 IQjukkal szemberöhögik az olyan srácokat akik nekik esetleg nemjönnek be, de az bemert próbálkozni.

szóval sztem kölcsön9ösen vagyunk egymásra, nők és férfiak negatív hatással.

2009. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
Nah lányok!!! mi van ilyenkor azzal a híres "egyenjogúsággal"?! :O
2009. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert a csaj választ. MINDIG minden esetbe... fiúknál nem igy van. Egy férfinek ha nem is tetszik annyira egy csaj de mondjuk valahogy kinéz... attól még megdugná igy van vele. szóval ha a csaj elég bátor és beszédes minden képpen talál pasit. Szóval ha TI csajok igyis ugyis jut nektek mindenképpen farok akkor nehogy már én kezdeményezzek???? ÚGYIS ti választotok. Én hiába megyek oda.


A büszkeségeteket meg jólenne letenni. Mert igencsak elvagytok szállva magatoktól. De mire Fel?e

nemtudom.

Sőt ha kategorizálni kéne 1-5 ig a csajok kinézetét már igen csak nehéz eset felszedni egy csajt 3 -as (közepes) szinten ha be se jösz neki....

de ha nekem bejön egy csaj 3 as szinten és én is bejövök neki akkor tutira nyert ügye van. mert legalább nem kell hajtanom és van nőm.


Szóval csajok nyugodtan hajthattok a pasikra.. Ne féljetek. Kéne pasi? hát ahhoz igen csak kéne tenni valami az asztalra. nyugodtan lehet nektek is kezdeményezni nem fog le esni az ujjatokról a gyűrű ha picit "lazábbak" lennétek és mernétek kezdeményezni. Egot meg felejtsétek otthon mert sok csajnak nem álljól főleg ha csak közepes.


20/F

2009. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Előző, gyönyörűen megfogalmaztad a gondlataimat.
2009. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert úgy gondolják, hogy úgyis van már női egyenjogúság, és megtehetné a lány is, úgyhogy inkább várják a sült galambot. Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy mindent a csajnak kell csinálnia.
2009. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát azért ennyire nem is veszélyes a helyzet, mint itt nemrég kifejtették, de azért lányok elgondolkozhattok a dolgon nyugodtan. Mert mondani könnyű, hogy menj oda, aztán a fiú(mi) összeszedjük minden bátorságunkat, és aztán le vagyunk koptatva. (ez mondjuk annyira nem is baj, legalább megtudjuk, hogy rá se kell időt pocsékolni) Viszont, hogy fennhordjátok az orrotok az teljesen igaz... A lányok nagy részéhez hozzá se lehet szólni, emrt sugárzik róla, hogy elnéz téged, mert nem te vagy a legmenőbb pasi a közelben.
2009. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!