Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek kicsit beszedesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kicsit beszedesebb, nyiltabb?

Figyelt kérdés

Egy evvel ezelott megismertem facebookrol egy fiut. Mindossze 3 honapig beszeltunk, majd talalkoztunk is egy par alkalommal. (Persze egy varosban lakunk.) Tehat, mikor talalkoztunk egyszeruen nem tudtam megnyilni. Nem vagyok beszedes tipus, inkabb kisse a felenk jellem vall ram sajnos. Ez kicsit ahogy eszrevettem, zavarta is. Sokszor inkabb, ha mondott valamit, csak mosolyogtam, vagy egy rovid valaszt adtam. De attol meg nem volt velem semmi problemaja, mert en is tetszettem neki, o is nekem. Nem jartunk egyebkent, de mar majdnem. Bekavartak koztunk, ez volt a baj. Emiatt nem beszeltunk egy ideig. De egy hettel ezelott irt, hogy ujra szeretne kezdeni ezt az egeszet. Jovoheten talalkozni fogunk. Szinte olyan a viszonyunk mint regen, bar en is erettebb lettem, o is. Talan kicsit beszedesebb lettem, de nem sokkal.. De megis, hogy csinaljam? Milyen temakrol beszeljek neki, amik nem is lennenek unalmasak? Kicsit szeretnek erdekesebb lenni. :) (O 17 eves, en hamarosan 15)


Lehetoleg csak normalis valaszokat, koszi.


2014. ápr. 5. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltatok már együtt?
2014. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha szexre gondolsz, nem :D csak szajrapuszi volt, es kezenfogva setalas. Tehat csak ilyen aprosagok. Azt sem engedtem, hogy megcsokoljon, de ettol tobbet o sem akart, legalabbis egyelore. Nem az a tipus, szerencsere. :D
2014. ápr. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!