Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek beszédesebb?...

Hogyan legyek beszédesebb? Sokkal könnyebb lenne minden. (20/L)

Figyelt kérdés

Eléggé csendes típus vagyok, nehezen szabadulok fel, ez nagyon megnehezíti a dolgom a kapcsolatok kialakításában, a barátkozásban, szerelemben stb.

Van egy kis önbizalomhiányom, pedig okom nem lenne rá...sokak szerint szép vagyok, és nem vagyok buta sem.

Nem tudom miért alakult ki bennem ez a gátlásosság, de ez megkeseríti az életem. Nem tudom mindig önmagamat adni, csak olyan emberek társaságában, akiket már jobban ismerek. Nagy társaságban, főleg olyanban, ahol vannak ismeretlenek is, nagyon ritkán szólalok meg. Viszont ha épp olyan kedvem van, akkor beszélek :D


Hogyan tudnék ez ellen tenni? Én nem akarok ilyen lenni. Annyiszor elhatároztam már, hogy változtatok magamon, de sosem sikerült.


Egyébként szoktam látni álláshirdetéseknél is, hogy előny a jó kommunikációs készség...ezért még lehet majd a munkakeresésnél is hátrányom lesz emiatt.


Segítsetek kérlek!


2013. aug. 5. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek veled, eről!

24F

2013. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Privátban tudsz nekem adni pár ötletet, tippet, hogy hogyan tudnék változtatni ezen?
2013. aug. 5. 15:31
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne privátban, mert nem csak ti vagytok kíváncsiak a válaszra, engem is érdekel, köszi
2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna magamról :D 19F
2013. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na meg én is....
2013. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Srácok!


Nem akarok illúzió romboló lenni, de egy olyan dolog receptjét kéritek ami nem hiszem hogy létezik :)

Az hogy valaki beszédes vagy sem, az nem attól függ hogy milyen ember. Attól függ mennyit gyakorolja, mennyiszer hajlandó kilépni a komfort zónájából és elindulni ezen az ösvényen.


Hogy lehetsz beszédesebb?

Beszélgess! Amikor állsz a tömegközlekedési eszközön ne némán tuszkold magad előre a tömegben, hanem szólítsd meg embertársaidat:

"Elnézést, le fog szállni? NEM! Akkor megtenné hogy előre enged!?"

Első lépésnek! DE bármely ismeretlen emberrel ha olyan a szitu nyugodtan kezdjetek el beszélgetni.


NEM fogjátok ezt megtanulni másképpen, könyvekből, vagy itt a neten. Pont ez a baj, hogy itt ülsz, és nem kint vagy emberek között :)


Ha pestiek vagytok szívesen találkozok veletek, dumálgathatunk, én tudom feszegetni a komfort zóna határait, szívesen segítek átlendülni rajta. Ez egy sport, élvezzétek, nevessetek, és keressétek az új kihívásokat! BESZÉLNI BESZÉLNI BESZÉLNI:) De nem a neten! ;)


24/F

2013. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint én fiúban:/ 17/f
2013. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De mi lehet a megoldás?
2013. aug. 5. 15:57
 9/25 A kérdező kommentje:
6. Igazad van, tényleg csak így lehetne. De ez nem olyan egyszerű :D Szoktam társaságban, emberek között lenni..járok szórakozni is. De valahogy mégsem sikerül változnom.
2013. aug. 5. 16:02
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérdező ha iszol (alkoholt) nem megy könnyebben? Nem feltétlen berúgásra gondolok, csak hogy oldja a kedélyeket.
2013. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!