Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Hogyan legyek...

Segítség! Hogyan legyek nyíltabb, beszédesebb szemptemberig?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 11.-kes, már 4 éve járok az osztályomba.Csak egy barátom van itt,a többiekkel valahogy nem jövök ki jól,nem tudom miért.Alapból elég félénk és visszahúzódó vagyok,magamtól nem nagyon kezdeményezek.Hogyan tudnék ezen változtatni?Lécci,ha tudtok,segítsetek!Köszi
2011. júl. 23. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
soksok buli. lehet, hogy ezt sokan elítélik, de nekem először alkoholra volt szükségem, hogy oldódjak az ismerősök társaságában. menjetek bulizni olyan helyekre, ahova az osztálytársaitok, és hidd el, javulni fog a helyzet:) ez még hülyébben hangzik, de a facebook is segítségedre válhat. van, hogy nem jó nagyon egyedinek lenni, rakj ki olyan zenéket, amiket csak szeretni lehet (pl kispál: ha az életben)vagy ilyesmi. remélem, tudtam segíteni: )
2011. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de én nem vagyok az a bulizós fajta. :/
2011. júl. 23. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
pont ez a baj.. mi akadályoz?
2011. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát,szerintem az,hogy kicsi az önbizalmam,de konkrét választ én sem tudok rá :S
2011. júl. 23. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:

hallod én sem vagyok. de már unom ezt a visszahuzódó tipust ,az ital nagyon sokat tud segíteni rajtad. menőbb leszel. aztán több önbizalom stb. bulizz míg fiatal vagy;)

17f

2011. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó,de én nem az italtól akarok "menőbb" lenni.Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,megértem a ti álláspontotokat is,de azért az elég szomorú,hogy ma már valaki csak így lehet "nyitottabb" ,hogy iszik...
2011. júl. 23. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
dehogyis csak így. nem csak így. de gátlástalanabb leszel hidd el. és úgy nyitottabb is beszédesebb. nem azért kell inni mert menő hanem mert jobban érzed magam ;)
2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem csak így lehet..

De tudod mit? Feltétlenül nézd meg az igenember című filmet! De ígérd meg hogy megnézed! :D

2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, rajtam semmit nem változtat az ital, legfeljebb lassabb és fáradtabb leszek tőle.

Szerintem ha ilyen voltál mindig is akkor ilyen is fogsz maradni bármit teszel, ezek olyan tulajdonságok amin nem igazán lehet változtatni. Én is ilyen vagyok, én annyit tudok tenni, hogy megpróbálom felhívni magamra a figyelmet a stílusommal, öltözködésemmel, ami elég merész ahhoz képest amilyen belül vagyok. Így az emberek jobban közelítenek, meg akarnak ismerni mert furcsának/érdekesnek tartanak. Amíg átlagos voltam a kutya se szólt hozzám. Szóval nekem ez bevált, te is találj valamit ami miatt felfigyelnek rád, mást nem tudok javasolni.

2011. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:láttam azt a filmet! :D Utolsó: én is gondolkoztam a külsőm megváltoztatásán,2 év alatt fogytam 15 kilót,amitől ugyan jobban éreztem magam a bőrömben,de sok minden nem változott.Nemsokára megyek fodrászhoz is,mert a mostani hajamat már unom.Nem tudom ez mennyit fog változtatni a magabiztosságomon.
2011. júl. 23. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!