Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos elvárás ez a srác részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás ez a srác részéről?

Figyelt kérdés
A srác akit szeretek és úgy tudom ő is engem amatőr zenész és elvárná, hogy odamenjek a koncertjükre, tőlem távoli városba. De sosem hív meg, csak egyszer írta, hogy "találkozna velem". Tényleg nekem kéne utána "futnom"?

2014. ápr. 5. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne. Ne foglalkozz idiótákkal.
2014. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... Sztárság van.



Gyökerek. :)

2014. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, kicsit nagyképűnek tűnik sajnos…Pedig sztem koncerten kívül is találkozhatnánk, de nem hívott. Ez összefüggésben lehet azzal, hogy a színpadon zenélve jobban alfahímnek érzi magát?
2014. ápr. 5. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus jele annak, hogy fitogtatni akarja neked "ferfiassagat". Ha tenyleg bejossz neki, elobb hivjon el egy normalis randira, majd ha a szimpatia kolcsonos meglatogathatod az egyik fellepesen, ezaltal is jelezve fele, hogy erdeklodsz iranta. De velemenyem szerint o tegye meg az elso lepest. ( elnezest az ekezethiany miatt!)
2014. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen hangszeres? :)
2014. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Ha ekkora tirpák, miért szereted? Tényleg érdekel.
2014. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azzal nem futsz utána, ha elmész a koncertjére. Ugyanakkor érthető, ha nem engedheted meg magadnak, hogy csak egy koncert miatt elutazz egy távolabbi városba. Ezt nem kéne elvárnia.

Amúgy mit takar ez az idézőjelbe tett "találkozna velem"?

2014. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!