Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lehet kapcsolatban egy...

Milyen lehet kapcsolatban egy olyan sráccal, aki előre meghatározza, hogy neki max.60-65 kg-os nő kell?

Figyelt kérdés

Nők szerint érdemes az ilyet bevállalni hosszú távra, évekig reszketni, hogy nehogy túlhaladja a saját teste a 65 kg-ot, mert másképp ott hagy a srác?

Komoly válaszokat várok és nem jellemzést. Előre is köszönöm szépen.



2014. márc. 10. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdenék ilyen emberrel. Ez az egész gondolkodásmódjában meghatározza, és az valami borzalmas lehet.. Szóval nem.
2014. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
60-65 kg, mi? És ha mondjuk 150 cm s lány, és úgy 65 kg? Amúgy aki csak azért elhagyja a barátnőjét, mert meghízott, arra nem lehet komolyan építeni, sorry.
2014. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És ha 65,6 kiló akkor kuka?:D ez már túlzott igényesség..sőt hülyeség.Inkább mondaná,hogy nem szereti a molett hölgyeket:)

18/F

2014. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dúl majd a láw
2014. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány centihez.

Mert ha a 175 cm-es barátnőjének mondja ezt, akkor ez elég irreális elvárás és, ha az a lány 67 kg lesz, akkor is nézhet ki jól, és lehet vékony.

De ha a 150 cm-es barátnőjének mondja, hogy 60-65-nél ne legyen több, akkor ez nem olyan durva.

Úgy általánosságban nagyon fura, hogy ilyet előre meghatároz :) De ebben az esetben a lánynak is kell szerintem lehetőséget biztosítani, hogy meghatározhasson valamit, kiköthessen valami, ami neki fontos és a fiúnak kell teljesítenie :)

2014. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igényesség kérdése, hanem hülyeség szimplán. Kérdés, hogy csak összejövetelkor számít neki, vagy később is fenntartja ezt.
2014. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem se kell macis pasi, DE az én kilóiman nyugodtan ki si borulhat, mert izmos vagyok, és több kg, mint amennyinek tűnök...
2014. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Én szakítanék önmagammal ha 65 kg felé menne a súlyom! Évekig reszketni? Edzés-edzés-edzés :)
2014. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Tipikus női logika.. egyböl a pali a kö*sög.. Amig fiatalok vagyunk addig igenis én is elvárom, hogy formában legyen a párom, ameddig meg adok hozzá mindent...Ti sem kivánnátok meg egy dagadt szőrös mamutot baszus..
2014. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, köcsög, mert pl. meg is betegedhet, aminek a következtében meghízik, szóval igen, köcsög. És ha majd gyerekük lesz, sok-sok év múlva, ha nem tökéletes testtel jön ki a szülőszobáról, vagy marad rajta egy kis felesleg, akkor kuka? Ugyan már...

Teljesen másképp nézett volna ki, ha azt írja, hogy elvárja az igényességet, vagy a sportos megjelenést, vagy hogy a tőle telhető legjobbat hozza ki magából, de kilókkal dobálózni? What the fuuuuuuuuuuuuuuuck?

2014. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!