Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamámat, akivel még sosem...

Nagymamámat, akivel még sosem találkoztam, első alkalommal magáznom kell, vagy tegezhetem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg a szüleidet, tesódat, egyéb rokont.
2013. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, miért nem találkoztatok?

ha rossz viszony miatt, akkor én (kortól függően) jónapottal vagy csókolommal köszönnék


ha esetleg nagy a távolság, másik országban él, önhibátokon kívül nem volt kapcsolat és szívesen ismered meg, örülsz neki, akkor lehet szia.


Én jónapottal köszönnék, ez elmegy olyannak is, akit tegezel vagy magázol, és kialakul

2013. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Azért nem találkoztunk,mert nagyszüleim kb.20-25 éve váltak el. Azóta nem is tartottuk a kapcsolatot, de most találkozni szeretne a családdal.
2013. febr. 4. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az enyémet magáztam, apám szülei és sose foglalkoztak velem. Nem éreztem magam közel hozzájuk, ők nekem idegenek.
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először csókolomozd a nagymamát.Aztán ha eltelik némi idő és bensőséges lesz a viszony köztetek,lehet hogy ő fogja kérni,hogy tegeződjetek.
2013. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!