Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most pozitív jelnek vegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most pozitív jelnek vegyem?

Figyelt kérdés

Egy nekem tetsző lánnyal elmentünk moziba, de nem történt semmi "extra."

Aztán elhívtam pizzázni, de most, hogy végre leegyeztettük az időpontot, megkérdezte, hogy muszáj-e beülni valahová, nem lenne-e jobb, ha sétálnánk a városban.


Ez most mit jelent?

Értelmezzem úgy, hogy inkább velem akar foglalkozni és nem bent ülni egy pizzázóban, ahol az evéssel vagyunk elfoglalva?


Ne röhögjetek ki, nagyon bizonytalan vagyok az ilyen ügyekben.


15/F


2014. ápr. 9. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki (ne vedd készpénznek!), és mondj igent a sétára. Meg szeretne ismerni, csak magabiztosan, hajrá!:)
2014. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Séta közbe fogd meg a kezét és amikor haza kísérted vagy búcsúztok vagy valami akkor pont a szája mellé add a puszit :)
2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!