Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hülyeséget csinálok? Más volt már hasonló helyzetben, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje randizgatok egy lánnyal, de ő nekem egyáltalán nem az esetem, viszont úgy látom én neki bejövök vagy csak ő is úgy van vele, hogy végre valaki, akinek kell?

Egyszerűen nem tudom kívánni testileg, próbálom erőltetni a dolgot, de nem megy, más lányok az eseteim külsőre. Sajnos nem vagyok szerintem egy helyes srác, különben már biztos tapadtak volna rám a szebbnél szebb lányok, de nem így van. A szép lányoktól max szemezést kaptam vagy erőteljes bámulást. Nyílván azért, mert ilyen ronda srácot muszáj volt megnézniük maguknak. De nem is ezt akartam mondani hanem, hogy most már úgy érzem nem bírom tovább egyedül és hiába nem vonzódom ehhez a lányhoz, mégsem akarom elveszíteni, mert akkor ismét egyedül leszek, egy senkiként, aki egy lánynak sem kell és már így is régóta szenvedek a magánytól, attól, hogy senki sem ölel, csókol, szeret, gyakran sírtam is már, tudom szégyen, de szerencsére nem látta más, mindig egyedül voltam a szobámban ilyenkor. Szóval szerintem járni fogok vele, de lehet hülyeséget csinálok, mégsem akarom elveszteni sem, mert lehet soha többet nem találok olyan lányt, aki akarna engemet. A nekem tetsző lányok úgyis kaphatnak jó pasikat, mindig ezzel igyekszem nyugtatni magamat. Ráadásul nem várhatom el, hogy ők vonzódjanak egy olyan ronda sráchoz, mint amilyen én vagyok.


2012. dec. 7. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen ez a csaj, és milyen a te eseted??
2012. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én voltam hasonló helyzetben, randiztam én is csajjal hasonlóképp. Saját tapasztalatom alapján nem fog javulni, nekem is kínszenvedés volt az egész. Hamar oda jutott a dolog, hogy a csaj a nevemet véste szívecskékkel az iskolapadokba, én meg azon töprengtem, hogyan lógjam el a randit. Hozzátartozik, hogy az a csaj - mint később kiderült - nagyon para volt, lehet, ez is rárakott a dologra.
2012. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tyler913 ***** válasza:

Ha még nem volt csajod,természetes,hogy mindennél jobban vágysz arra,hogy végre legyen kit ölnelni,csókolni,legyen,aki szeret és elfogad, és persze legyen kivel szexelni.


Szóval épp ezért nem is várom el,hogy megértsd,amit írok.Arra csak néhány hónap múlva fogsz rádöbbenni: sokkal jobb egyedül lenni,mint egy rossz kapcsolatban.


Pláne,ha társfüggő vagy,mert olyan kicsi az önbecsülésed,hogy a másik nélkül összeomlasz. Még össze se jöttetek,de már olyanokat írsz,hogy "nem akarom elveszíteni". Gondolj bele: sosem leszel igazán boldog valakivel,aki nem vonz, se veled-se nélküled kapcsolat lesz tele megalkuvással,rossz kompromisszumokkal, keresett,de fel nem használt menekülési lehetőségekkel.


Attól még nem leszel boldog,hogy lesz,aki szeret Téged. És Te sem fogsz tudni igazán boldoggá tenni valakit,akit nem szeretsz őszintén.

2012. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te nagyon hulye vagy, kedves kerdezo.

Elbas.od mindkettotok eletet.

Mi a faxnak kezdtel vele, ember? Ugyis vege lesz, most magadbabolonditod, aztan pislog,mint beka a kocsonyaban, hogy csak hasznaltad.


Nem tart csunyanak, egyebkent nem is foglalkozna veled.

A csunyasag relativ. Egy amit te gondolsz, mas amit o.


A szep lanyokrol csak annyit, hogy nem az szamit nekik, hogy jokepu legyel, kezdokem.

Ha van loved, akkor 80 evesen is a karodba hullanak a pipik, akarmilyen ronda vagy, ha nincs loved, akkor hiaba vagy jokepu, rad se hederitenek.


Ha van egy csoppnyi eszed, akkor turelmes maradsz, es keresel valakit, akit szeretsz is, es nemcsak hasznalati eszkozkent tartod.

2012. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért kell minden szép lányt a pénzéhes r.bi kategóriába sorolni?????
2012. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elbas.od mindkettotok eletet. "


Ne dramatizáljuk túl, senki életét nem fogják elb*szni, csak megtanulják, hogy reménytelen dolog olyan emberrel kezdeni, akire nem vágysz. Legalábbis nálam így volt.

2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkabb egyedul, mint egy rossz kapcsolatban.

De ezt hamarosan belatod te is.


A mercedet kicsit add alabb, ha te nem vagy nagyon helyes, akkor te se akarj gyonyoru lanyt.

2012. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 artitop12 válasza:
Legyél 80. szintű paladin,és tapadni fognak rád a csajok ;).
2012. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Honnan veszed, hogy csúnya vagy? Ízlések és pofonok ahogy a mondás is tartja. Biztos lesz egyolyan lány aki dögösnek tart. :)
2012. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!