Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a randit elcsesztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a randit elcsesztem?

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval, a randi végén persze jött volna a csók, ahogy láttam ő szerette volna, de én még korainak gondoltam, ezért nem mentem bele a dologba, csak egy félig meddig szájra puszi lett a dologból. Azóta viszont le sem kakkant. Utólag belegondolva elég hülye voltam, mert rájöttem, hogy nekem kell az illető. Hagyjam a fenébe, mert ennek annyi, mert ez már a pasiknál azt jelenti, hogy a lány részéről kosár vagy keressem?

2014. ápr. 13. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
a srác hibája, ha nem akar több energiát beléd fektetni
2014. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem cseszted el. És lehet hogy még keresni fog, csak 1hét után nem fog már biztosan.
2014. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szájra puszi elé biztatás kellett volna legyen, ahhoz, hogy tovább udvaroljon neked. Persze csak ha komolyan gondolta veled. Ha nem, akkor ezzel közölted vele, hogy "nem fogsz 1 hét után megdugni", ezért inkább nem foglalkozik veled.
2014. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*elég
2014. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán akart volna tőled valamit, akkor inkább ellenkező hatást váltott volna ki belőle ez a dolog és mégjobban keresné a társaságod, igyekezne összehozni a következő randit, hogy hátha majd akkor. Ez a srác csak elütötte veled a szabadidejét, és látta, hogy egy kis energiát kellene ebbe fektetni, úgy már nem tetszett neki. Ne keresd semmiképp, mert csak megalázkodsz és mégjobban elcseszed az egészet. Nem kíváncsi ő már rád. Inkább azokra figyelj oda, akiknek nem csak egy szabadidős tevékenység lennél, nehogy elússzon az esély, miközben futsz olyan után, aki már rég nem is emlékszik rád.
2014. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még helyrehozhatod :D
2014. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekes egy srác véleménye, és persze jól értettem és egy egész jól lemenő randi végén te elhúztad a szádat a csók elől, akkor azt mondom nem fog keresni.

mindazonáltal elég könnyen rendbe hozhatod/visszazökkentheted a dolgot, ha most te teszel egy kezdeményező gesztust. Írj rá(javaslom sms-t) hogy van-e kedve megismételni/randizni/beülni valahova/usw.


Ja, és szerintem most majd ne húzd el a szádat :)

2014. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó! "Kakkantsd" le te is!
2014. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!