Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval aki az átlagnál kövérebb, de nagyon rendes, romantikus és megbizható?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy ismerősöm,akit már jóideje ismerek és nagyon tetszem neki.Mindent megmozgat értem,előzékeny,kedves,aranyos,és a barátai szerint is nagyon rendes és megbiyható.Csak az a probléma,hogy kicsit kövér,olyan "mackós",és nem tudom,hogy mit tegyek.Én jólérzem vele magam,és úgylátom,hogy ő is,de tényleg tanácstalan vagyok.
2009. dec. 21. 12:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
lófaszt
2009. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Jajj, ne ez a jellemzés pontosan illik arra a fiúra,aki nagyon tetszik nekem,csak ő észre se vesz. :( Ugye nem 18 éves? Mert akkor lehet,hogy ugyan arra gondolunk.


Én simán összejönnék vele, ne tartson vissza,hogy duci. :D

2009. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Közelítsd meg eképpen a dolgot: kövérből még lehet karcsú és izmos, csak más étrend/életmód kell, meg edzés. És attól még megbízható marad.


Egy eleve megbízhatatlan alakból viszont sehogyan sem tudsz megbízhatót varázsolni.


Konklúzió: jó "befektetés" a srác, csak legfeljebb kicsit motiválnod kell majd, hogy adjon az alkatára. Ennyi munkát viszont igazán megér a végeredmény. :)

2009. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Persze mert is ne,ha jol erzed vele magad akkor nyugodtan,nekem is kover a baratom,es olyan rendes,nincs el szallva magatol,mindig a foldon jar,nem kell szegyeld,ne torodj masokkal,az a lenyeg h te jol erezd magad.
2009. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak:Nem,nem 18 éves hanem 20! :P
2009. dec. 21. 12:25
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed magad vele? Igen

Tetszik?

Le tudnál vele feküdni?

(már ha vagy olyan idős, szoktál, etc.)

Ha igen, akkor miért ne? Ha nem, akkor meg "maradjatok barátok".

2009. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Csajok! Soha, de soha nem a testalkatot nézzük! Mert aztán később nagyon megbánjuk!

Amit nézünk, kedvesség, Megbízhatóság!!!!

2009. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes lesz akkor az illető csak szépnek,jónak látja a szerelmét.Ilyenkor nem az számít,hogy kövér-e hanem,hogy szeret-e engem ő is annyira mint én őt!Ilyenkor a belső tulajdonság sokkal jobban előtérbe kerül,és nem tartjuk hibának a túlsúlyt.

Ha magadba nézel és azt mondod,hogy igen én tudnám szeretni ezt a fiút,akkor megéri megpróbálni,mert lehet ő az akire vártál...

De ha azon gondolkodol,hogy tényleg jó fej,megbízható de ciki a srác mert kövér akkor hagyd a fenébe,mert ez mindig zavarni fog,és így nem jó egy kapcsolatot elkezdeni..(mellesleg amit az egyik író írt abban is van valami.Később akár le is fogyhat)

2009. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Ha a fiú valóban ilyen akkor jobbat érdemel nálad...azon vacilálsz hogy jajj istenem a srác kövér? Nehogymár...olyan kevés a rendes pasi azt ez a baj...?


A srác remélem olyan lányt talál akinek nem ez lesz a főgondja,h ogy jajj ha kövér akkor tanácstalan hogy összejöjjön-e vele...nevetséges...mége gy 13 évestől is, de mivel ő 20 gondolom te is több vagy 13-nál...

2009. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Miért azt nézed milyen kívülről ha a belsőjét szereted? Ezt sose értettem.. Amúgy meg a duci pasik sztem tök sexyk :D
2009. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!