Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem első randira azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem első randira azt a csajt akivel 2 napja beszélek facebook-on?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a bowlingon de azzal az a baj hogy nem tudunk beszélgetni, ha meg elviszem 1 cukrászdába félek hogy elakad a beszélgetés :S Szerintetek mennyire tolakodó ha kocsival megyek érte?

2014. ápr. 14. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Várjál hány éves vagy te és a lány is?
2014. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mindketten 18
2014. ápr. 14. 17:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Az autó nem tolakodó. De jó program első randira egy séta is. Bár az időjárás most ennek nem kedvez.

Én elvinném egy parkba, ligetbe sétálni, vagy elmennék elé, és a környékükön sétálnék.

Vagy beülnék egy cukrászdába, kávézóba vele. Ha nem akarsz sokat beszélgetni, akkor ott a jól bevált mozi. :)

De valami kis apróságot vigyél neki. Mondjuk egy szál virágot. :)

2014. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni, mozizni, vagy hívd át magadhoz filmezni.. :)
2014. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az jó lenne.. de nem pesti vagyok :S
2014. ápr. 14. 17:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Pesten kívül nem lehet sétálni? :)
2014. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem egy településen lakunk, aztán az is viccesen nézne ki ha átmennék autóval és mondanám neki erre sétáltam nincs kedved csatlakozni? :))
2014. ápr. 14. 17:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem első randira csak séta. Városliget, állatkert, Margitsziget. És szerintem inkább ott találkozzatok. Nem kell menőzni a kocsival.

kb. 2 órát szánj rá, ennyi idő alatt kiderül, megvan-e a bizonyos szikra.

Utána kísérd haza.

2014. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi bajod a cukrászdával? Szerintem ideális. Ne félj ettől, hogy elakad a szó. Még alig ismeritek egymást, biztos lesz miről beszélni, csak ne izgulj miatta, mert akkor feszültebb leszel!
2014. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha lenne kedve valamerre elmenni vele kerek perec kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá, hogyha kocsival mennétek.


És valami kis apróságot vigyél. Egy kis doboz teát pl Teekanne vagy valami kis kedvességet.

2014. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!