Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hova vinnétek egy lányt randira éttermen és mozin kívül?

Ezek olyan túl sablonosnak tűnnek màr. Kössz. 22/F


2014. ápr. 16. 12:49
1 2
 1/11 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Simán egy parkba vagy valami térre.
2014. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha jó idő van akkor valami nem túl zsudolt helyre vidd!:) park. vagy séta egy szép környéken
2014. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kettes vagyok :zsúfolt*
2014. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kendrazoltan ***** válasza:
92%
Pár ötlet (főként ha Budapesten laktok): Gokart, zugligeti libegő (az nagyon jó, még egy kisebb üveg bor is beleférhet közben mert fel-és lefelé is 15-15 perc :) ), valamilyen menekülős, szobából kijutós játék (az már azt is feltérképezi, mennyire értitek egymást, milyen a kommunikáció), gyermekvasút, Városligetben csónakázás, Láthatatlan kiállítás...szólj, ha írjak még, mert van még vagy ezer olyan, ami nem az a klasszikus lerágott csont és nagyon jó kis program...
2014. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kendrazoltan ***** válasza:
Valami park....legtöbben az ilyen gondolatok és tanácsok miatt sikertelenek, mert ebben bizony semmi fantázia nincs...bocsánat
2014. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem az állatkert is nagyon jó randihelyszínnek :) 17L
2014. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Múzeum, színház, cukrászda, teaház, dumaszínház, bowling, billiárd, állatkert.
2014. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Állatkert szerintem nagyon cuki, mert fiatalabbnak érezjetitek magatokat, úgy értem, ez ilyen "mókás" program. :)
2014. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kendrazoltan ***** válasza:
Mi az Úristen vezetne arra egy 22 éves embert, hogy fiatalabbnak akarja magát érezni?
2014. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek, Kendrazoltan ha van kedved akkor írj mindent ami eszedbe jut, nem Budapesti vagyok amúgy. :)
2014. ápr. 16. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!