Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze jönnétek egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy cigány sráccal?

Figyelt kérdés

Már régóta chatelek a Facebookon egy nagyon aranyos, kedves sráccal és olyan egy hangon vagyunk. Úgy kezdődött hogy véletlenül jelölt be és nem tudta hogy ki vagyok meg én sem és egész jó haverok lettünk így interneten. Mostanában szívecskéket is küldünk elköszönéskor. Ő nem abban a városban lakik mint én csak oda jár suliba.

Nem biztos hogy cigány!! Mondjuk... Csak nincsen neki Facebook képe és amikor megkérdeztem hogy hogy néz hogy eltudjam képzelni akkor azt mondta hogy sötétbarna haj sötétbarna szem és 160 centi magasság. Ez nekem nagyon gyanús hogy az de nem merem megkérdezni mert minden arra utal. Kivéve a 160 cent ami elég kevés 15 éves korban. Mondjuk én is annyi vagyok 14 éves létemre de ez nem néz ki rosszul? Na mindegy ez nem lényeg... Ja meg azt tudni kell hogy a városban ahol lakom a lakosság fele kissebség. Nem nagyon csípem őket...

A LÉNYEG: ma elhívott randira de én azt mondtam hogy át gondolom és hogy kell egy kis idő mert váratlanul jött. Nekem ez ilyen vak randi lenne...

Ti randiznátok vele az én helyemben? (Lányok) Nagyon izgulok...

Mit gondoltok erről?


2014. ápr. 16. 22:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
NEM
2014. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egy randi sem?
2014. ápr. 16. 22:46
 4/25 Laylah ***** válasza:
Ez nekem új. Sötétbarna hajam van, sötétbarna szemem, 165 magas vagyok, a városom fele kisebbség. Szóval akkor én is cigány vagyok a hipóreklám fehérségű bőrömmel? :D
2014. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy nem lesz az. Nem tudom hogy mit csináljak...
2014. ápr. 16. 22:50
 6/25 Laylah ***** válasza:
Kérj tőle képet. Ha fésze van, képet is fel tud biggyeszteni.
2014. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
es egy romannal?
2014. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem mert "Ellopná a szívem egy dallal...lalalalalaa" XD
2014. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Elsőbb küldjön fényképet, és csak nagyon forgalmas helyen találkozzál vele, és esetleg menjen veled az egyik barátnőd is. Még ki nem ismered a barátait, társaságát, hogy milyen is valójában addig legyél nagyon elővigyázatos. Ne menj el vele sehova, csak forgalmas, központi helyre és ugy beszéld meg hogy barátnőd is jönne..
2014. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy korombeli, mert sok közös ismerősünk van. :)
2014. ápr. 16. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!