Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismert emberek "sztárok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismert emberek "sztárok" sosem gondolják komolyan? Mindig csak szórakozni akarnak?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerek egy srácot, aki egy ismert együttes tagja és amikor együtt bulizunk, vagy találkozunk sörözőben mindig az a vége hogy megcsókol és nem akar elengedni (mikor már mennék haza). De egyébként nem lép semmit hogy mást is szeretne, mindig csak a csókok... De miért? Nem tűnik félénknek, gondolom tetszem is neki, tényleg nem akar ennél többet?

Volt már egy másik énekessel is hasonló "kapcsolatom", ő sem akart többet csak sétálgattunk és csókolóztunk, aztán ennyi volt. Nem értem...

Talán minden csajjal ezt csinálják?? Vagy én gondolkodom hülyén?


2008. júl. 26. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Sztar vagy sem, embere valogatja. Igy egy hetkoznapi ember is viselkedhet. Rengeteg pasi van, aki csak akkor akar ha ott vagy, aztan semmi, se kep se hang.

En is voltam igy egy pasival, o nem sztar.

2008. júl. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném,hogy ez csak "sztárfüggő"dolog.Gondolom vannak olyan pasik(nem sztárok),akiknek ez így elég.Amíg veled van, jól érzi magát te is vele és ha ez csak csókokból áll meg sétákból,akkor abból."Normál" pasiknál ,meg sztároknál is lehet ilyen,hogy nem akarnak komolyabbat csak jólérezni magukat.
2008. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy mit akar tőled. Mondd meg neki, hogy válaszoljon, akar-e veled együtt lenni úgy mint barát-barátnő, vagy nem.
2008. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!