Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a gykn miért annyira sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gykn miért annyira sok a, , megmondó ember" hogy ha 25 évesen még netán tanulsz és nem divatszakmát, akkor kioktatnak, ha nincs saját lakás és autó, akkor szintén kioktatnak, ha nincs párod és elutasítanak, akkor is kioktatnak, hogy te hibád?

Figyelt kérdés
Miért? Miért?
2014. ápr. 20. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mit foglalkozol velük? tanulj ha jól esik.

Engem érdekes sosem oktatnak ki a valóéletben.:D

2014. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Éppen ez a GYK lényege, hogy az ember ossza az észt, pláne a Sz&Sz kategóriában :D


Amúgy viccen kívül, szerintem a sok egyforma kérdés teszi ezt a válaszolókkal. Például, amikor olvasom, hogy "a 20-30 közti csajoknak miért csak a lakás+autóval rendelkező hapsik kellenek?" csak hümmögök. Utána jön még egy ilyen kérdés, majd még egy. Aztán még 10. És a végén már eléri az embernek az ingerküszöbét az a töménytelen mennyiségű picsogás, amitől virtuális Hulk-ká változik és kiosztja a 101. picsogó kérdezőt...


De vannak olyanok is, akik direkt trollkodni jönnek ide, mert névtelenül könnyű Janinak lenni.


Aztán vannak olyan kérdések, amik mellett tényleg nem lehet szó nélkül elmenni, mert kifejezetten annyira provokálóra sikeredett (vagy széndákosan cukkolja valaki a népet, vagy tényleg nagyon hülye), hogy visít azért, hogy elküldjék a jó édes anyjába a kérdezőt.


26F

2014. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gyk a trollok melegágya! 1-2 kérdés meg igazi ínyencfalat számunkra!
2014. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
#12 sztem remekül rámutatott a lényegre
2014. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ide idióták írogatnak, tisztelet a kivételnek.
2014. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
elolvastam a kommenteket. hmm jó kérdés? hát persze hogy trollkodni jövünk pláne ha idióta kérdések vannak akkor mit várnak a válasszal kapcsolatban? ahogy az agyhalott cristofel mondaná "köszönömmm éss folytatom tovább"
2014. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!