Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy külsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy külsőre nem túl attraktív és "férfi ideál" típusú férfi hogyan hívhatná fel magára egy nő figyelmét?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Most én nem érteni vagy te nem beszélni madzsar?
2014. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el minél feltűnőbben babrálni egy BMW-kulcsot!
2014. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
08:32 : Kicsit komolyabb és kivitelezhető válaszokat szeretnék.
2014. ápr. 21. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de más módszer nincs. 2-es voltam.
2014. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

először is: ilyet nőtől sose kérdezz, célszerű lenne máskor odaírni,h csak férfiak válaszoljanak, a nők csak betanult kamuszöveget fogják bemásolni: "nem a külső fontos, legyen kedves jószívű" blablabla.

Ha rosszak az adottságaid, akkor annyit tehetsz,h elkezdesz mondjuk gyúrni, edzeni, kívül-belül erőt sugárzó határozott (bunkó) férfivá válsz, olyanná, aki elérhetetlennek tűnik és magabiztosságot sugároz. Nem bókolsz összevissza minden nőnek, nem beszélsz sokat az érzelmeidről.

2014. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

humor, kisugárzás.


Volt olyan srác, aki külsőre nem tetszett, ha csak úgy láttam volna nem érdekelt volna. De a humora úgy lehozta, hogy kb nem érdekelt volna más.

de nem volt csúnya azt hozzátenném, de nem is volt helyes - nekem pedig külsőben az arc a legfontosabb.

2014. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!