Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt egy ronda srácnak?

Figyelt kérdés
Tehát ismerkednétek vele, vagy a külső mindent felülír? Továbbá nagyon zavaró, ha a srác még tapasztalatlan is, mert még sosem volt randizni?

2014. ápr. 21. 16:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

ha igen, lehet nálam jelentkezni :P

23/F

2014. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

én adtam, és csak kiélte rajtam a komplexusait...


azóta van más, nem kérek priviket

2014. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Nem szoktak.
2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
2: És szerinted minden ronda srác komplexusos? Vagy szerinted a ronda srácok megváltoznak kapcsolatban, és csak kihasználják a lányokat? Ennek okvetlenül be kell következnie szerinted? (Nyilván én el akarom kerülni, sose használnék ki lányokat, legalábbis most úgy gondolom)
2014. ápr. 21. 16:26
 5/52 anonim ***** válasza:
61%
én normális/szép lány vagyok a legtöbb ember serint és ezért nem fűznék túl nagy reményt a dologhoz mert akihez nem vonzódom azal úgy nem érezném jól magam! ezért ha ronda fiú vagy válasz ronda lányt
2014. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
#5, a csúnya lánynak is helyes srác kell.
2014. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nem tudok a másikhoz vonzódni, akkor kizárt.

2014. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
#6-os tudom hogy a csúnyáknak is helyes kell de rettentő kicsi hogy meg is sszerezzék a helyes pasit #5-ös volltam
2014. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
A lányok csak a jóképűeknek adnak esélyt, vagy annak aki full lóvés. 100000 éves tapasztalat íratja ezt velem.
2014. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még csúnyább lánynak is helyes pasi kell, és ha nem kapja meg, inkább egyedül marad. Én meg itt vagyok 27 évesen úgy, hogy még soha egy lány sem jött el velem randizni, pedig rengetegszer próbálkoztam már, de a külsőm miatt esélytelen vagyok úgy látszik.
2014. ápr. 21. 16:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!