Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt a mai fiatalsággal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai fiatalsággal? 1 egyetemista srác egyszerű kérdése.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, debreceni egyetemista srác vagyok, külsőmmel nincsen gond, sportolok rendszeresen, tipikus rossz és a jófiú közötti viselkedésem van, szeretek elegánsan öltözni, de néha szeretek sportosan is, szóval nem vagyok egy unalmas alkat, s viselkedésre sem... A kérdésem? a következő, főleg lányoktól kérdezném, de korombeli srácok véleményét is meghallgatnám. Az elmúlt 2 hónapban nagyon sok lánnyal randiztam, volt aki elnyerte tetszésem, és volt, aki nem. Viszont nem tudok rájönni, hogy mi történt a mai lányokkal, mert azt megértem, hogy a 19 év alattiak másképp viszonyulnak mindenhez, mint a korombeliek, de már azt kezdem tapasztalni, hogy a korombeli lányok már szinte annyira anyagias viselkedést részesítik előnyben... Jól élek nem tagadom, de teszek is ezért... és annyira kiábrándító, hogy a legaranyosabb lányról azt gondolná az ember, hogy végre 1 lány, aki azért szeret, aki vagy, és rá kell döbbenned, hogy egy bxxxx rxxxnc... egyszerűen hányingerem van már a randiktól, és már barátnőt sem szeretnék, mert nem tudom, nem vagyok képes eldönteni, hogy engem szeretne, vagy az anyagias oldalam... ha nem tiszta a kérdésem, kérdezzetek,
2014. ápr. 21. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajna így van. És ha olyan a csaj küld is el. persze vannak kivételek.
2014. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Welcome to the hell, Captain Obvious!
2014. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Mire számítottál? A mostani nők ilyenek, vagy a külsődért vannak veled,vagy az anyagiakért. Ha jóképű és pénzes se vagy, akkor számukra nem is létezel...
2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem úgy jöhetsz rá hogy téged szeret-e vagy csak a pénzedért kellesz neki hogy nem árulod el hogy milyen az anyagi helyzeted(tudom hülye logikám van) bár remélem én nem leszek ilyen anyagias szerencsére nem is lenne rá szükségem mert hál' istennek elég jó családba születtem 15/L
2014. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez így van, de mondjuk az élőlényeknek ilyen a természete. Olyan hímet keresnek, aki mellett biztos jövőt látnak maguknak és a gyermeküknek, aki "vadászik", és mondjuk úgy, eltartja őket. Ezek természetes ösztönök. Ezért is keresik a macsó, alfahímeket. Persze nem kell általánosítani, mert ettől vannak különbözők is, de az ösztönök azok akkor is ösztönök maradnak. Azt tanácsolom titkold el az anyagi helyzeted, sőt még talán próbálj "szegényebbnek" tűnni, hogy ne a pénzed miatt találkozzanak veled. Meg nem ajánlom hogy beleéld magad egy-egy randiba, pont ezért, mert csalódni fogsz.

Egyébként érdekes, hogy úgy gondolod, hogy a 20+ éves lányok a pénzt részesítik előnyben, mert tapasztalataim szerint pont 25 körül kezdenek a nők családcentrikus, romantikus pasikat keresni.

2014. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A jelenlegi társadalomban egyre több a felszínes ember. Sajnos most már nem csak azt mondhatjuk, hogy a fiúk érnek későn, de a lányok is. Persze tisztelet a kivételnek!!! Vagy talán az is alapvető probléma, hogy sokan képzelik magukat felnőttnek, de attól még a saját értékrendjük és elvárásaik ugyanazok maradtak. 18/l
2014. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a fő gondom az első randikkal van. Lehet maradi vagyok, vagy ilyen téren smucig, de én úgy viszonyulok egy első randihoz, hogy legyen meg a kellő kölcsönös szimpátia, és nekem a fő gondom, hogy a lányok elvárják, hogy valamiféle galaktikus randira hívják el őket, mint a herceg fehér lovon, de kérlek, mi marad a sétákkal és akár 1 közös milkacsoki falással menetközben ? s most lehet egy utolsó tróger pasinak fogtok hinni, de én csak olyannal leszek igazán romantikus, azaz akiért a csillagokat is lehoznám, aki megérdemli, és érzem hogy ennek van jövője ... és erre írtam azt, hogy a lányok már az első randin elvárják ezt. Megértem, hogy minden lány arra vágyik, hogy levegyék a lábukat az első randin, de ehhez nekik is lépniük kell, nem? javítsatok ki, ha tévedek... példaként említenék egy exbnőmet, a harmadik randin elmentünk vacsorázni, aztán moziba... s azért, mert ő is éreztette, hogy fontos lehetek számára.. na nekem ilyen dilemmám van...
2014. ápr. 21. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező. Én is úgy vagyok vele, hogy valami apróság

csak a randin, és inkább séta, beszélgetés, mint

bezsúfolódni valami trendi kis helyre, ahol egymás szavát

se érti az ember, csak azért, mert "az a menő". Olyanokból

nem kérek :) És létezik nem egy ilyen nő. Viszont az anya-

gi oldalát nem mutatom, pénztárcámba se teszek sok pénzt,

ha esetleg meglesné fizetéskor, tehát nem mutatom, mennyi

a keret (első dolog, ami megront egy kapcsolatot az a pénz).


Szóval fel a fejjel, és keresgélni szorgosan.


33F

2014. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem sose érdekelt a barátom anyagi helyzete, de mikor nálam szegényebbel jártam, ők mindig fel emlegették, már zavaró volt, hogy szinte hajléktalannak állították be magukat, hozzám képest. Nálunk inkább a szüleim azok, akik mindig mondják, hogy csórókkal ne kezdjek, mert rám települnek.
2014. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
20:04, az gond, hogy már keresgélni sincs kedvem, tudod randiztam buliból, utcáról "leszólítva" lányt, társkeresőről... és rosszabbnál rosszabb tapasztalataim voltak..amit eddig leírtam. Szerintem egy hullámon vagyunk ilyen egyetértésen, és te is azt látod, hogy a mai világban minden mindenek felett. Kajak csak 1 olyan lányra vágyom, aki minden hétvégén discoban van, és értékeli a régi megszokott randis dolgokat... megjegyzem, azért nem gitároznék valaki ablaka alatt (ha tudnék is... :) ) de érted mire gondolok... a pénz meg szerintem annyiból jó, ha van egy barátnőd, akkor nem bulira, és piára költöd, hanem olyan dolgokra, amivel őt boldoggá tudnád tenni.. de ez is lány válogatja, ahogy te gondolod..
2014. ápr. 21. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!