Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt nem túl szép, fiúsabb...

Van itt nem túl szép, fiúsabb leszbikus lány aki ismerkedne egy hasonló 'adottságokkal' rendelkező pesti lánnyal? 18/L

Figyelt kérdés

Korban és helyben legyél hozzám viszonylag közel, ennyi az elvárásom. :) Egyébként abszolút semmi. Rólam annyit hogy rövid hajú vagyok, kicsik a melleim, és nem vagyok túl szép. Bár mostanában igyekszek kicsit lányosabban öltözni. :) Ja igen és annyit még elmondok magamról hogy depressziós voltam (vagyok) és vannak vágások a kezemen meg máshol (csak azért hogy akit ez zavar az ne írjon feleslegesen). ;)


A többit majd privátban, vagy írj ott vagy itt, mindegy. :D


2013. nov. 18. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
fiú nem kell? viszonylag közel vagyok
2013. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért, fiúknak kéne ilyen lány...? :)
2013. nov. 18. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
1es voltam. ha rám írsz lehet róla szó
2013. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Annak aki írt privátban, engem nem izgat a szex. :) Nekem az másodlagos, és csak érzelmekkel együtt megy. Tényleg, jobb is ha ezt is megemlítem, azért egy nimfomániás lány lehet jobb ha nem ír, már csak maga miatt..:D
2013. nov. 18. 19:53
 5/14 A kérdező kommentje:
:'( Nem is tudom minek próbálkozok még, a lányok is fullos lányt akarnak. :D Na mindegy. :(
2013. nov. 18. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy fullos lányt, mert azt sem mindig jó, inkább próbálj meg kicsit lányosabb lenni, mert nem mindegyik leszbikus (manapság már egyre kevesebb szerintem) aki fiús típusra bukik.
2013. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Hát pedig én azt szeretném hogy így fogadjanak el, magam miatt. Hogyha ez nem lehetséges.. akkor gondolom, egyedül maradok.
2013. nov. 18. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egyedül maradni :) És nem azt mondtam, hogy egyáltalán nincs fiúsabb leszbikus, csak szerintem már egyre több a lányos. De azért van elég sok fiús is, hidd el, nem maradsz egyedül :)
2013. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
írj rám aztán meglátjuk :)
2013. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én nőies leszbikus vagyok, és nekem az átlagos kinézetű, nagyon aranyos lányok tetszenek, szóval a fullos nekem sem tetszik :-)


18/L

2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!