Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akárhányszor kimegyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor kimegyek az utcára, lehangol a mindenfelé mászkáló szép nők látványa, mert nekem sosem fog ilyen jutni. Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Hogy bírja ki az ember, ha minden fél percben egy gyönyörű nő látványa miatt újra és újra eszébe kell jusson, hogy neki a külseje miatt sosem adatik ez meg, és nem is álmodhat róla?
2014. ápr. 21. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
mutatsz 1 képet magadról?
2014. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bocsi, nem szeretem kiadni a képem. De elég annyi, hogy a nők a legjobb esetben is levegőnek néznek.
2014. ápr. 21. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu itt a helyed
2014. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Az utcákon ténferegve

Álló farkam rejtegetve

Lépten-nyomon szép nőt látok

Inkább verem ki majd rátok


Odamenni nincsen merszem

Nemet mond majd úgyis, persze

Szerencsém, hogy ezt megúsztam

Szép laposan hazakúsztam

2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hmm ez van fordítva is , csak én szerintem szép vagyok és bírok abban hogy fog jutni nekem egy jóféle ;)
2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Azért néznek levegőnek mert nincs kisugárzásod nem azért mert te csúnyának tartod magad,azt,hogy te milyen vagy azt egy nő tudja megmondani női szemmel.Küldj már egy képet priviben,nem fogok visszaélni vele.
2014. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés,én sem tudom ezt hogyan lehetne elviselni.Már gondolkoztam sok dolgon,de egyik sem jó igazából.Magát az érzéseket,és vonzalmat kellene kiölni valahogy,és akkor lehetne hasonlót elérni.

Igazából meg el kell fogadni,és egy idő után egyre kevésbé fog érdekelni komolyan,ha beletörődsz...

2014. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehezen, de hozzá lehet szokni. Nekem sincs semmi esélyem egy csajnál sem, mivel annyira ocsmány külsőm van, hogy egy lánynak sincs gusztusa egyáltalán a közelemben lenni.
2014. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most mi az hogy ocsmány külső?Menjetek orvoshoz.
2014. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Ocsmány külső = olyan külső jegyek összessége, amit a nők szinte kivétel nélkül annyira rossznak látnak, hogy sosem randiznának az illetővel. Nagyjából 100 külső alapján történő visszautasítás után áll fenn annak az esélye, hogy egy férfi ilyennel rendelkezik, feltéve, hogy közben egyetlen egy pozitív visszajelzést nem kapott. Nálam erről van szó. (Jóval 100 feletti visszautasítás után)
2014. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!