Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác aki nekem is tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác aki nekem is tetszik, és neki is tetszem meghívott moziba, szerintetek elmenjek vele?

Figyelt kérdés
Ha leakar smárolni, azt honnan tudom meg?? xD még csak 13 éves vagyok!
2009. dec. 22. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik,akkor minek kérdezed?:"DD
2009. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
=D jó csak félek, hogy rosszul sűl el!!
2009. dec. 22. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem sül el rosszul. Ha akarsz vele smárolni, engedd. De semmi olyat ne hagyj, amit nem szeretnél. Esetleg még idő kell hozzá, 13 évesen én tuti összecsináltam volna magam még a smártól is. :$ De ez én vagyok. Ha esetleg nem szeretnéd, és rendes, akkor meg fogja érteni. De ha ő is 13, vagy hasonlóan fiatal, ő is ugyanúgy izgulni fog. :)
2009. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

milyen aranyos:PPPPPP

És ez jobb mintha már azt írtad volna h bazz nemjött meg ilyenkor mivan? :) Nah szóval menj el vele ez nemtudom miért kérdés ha tetszik....Amúgy meg ha smárolni akar akkor valószínü oda hajol hozzád és lehet ,h ad egy puszit elsőnek a szádra (nemtom hány éves) És megpróbálja betenni a nyelvét vagy harapdálni a szád ...szóval észre fogod venni:P

2009. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mindenképpen menj el!

gondold el mennyi ideig gyüjtötte a bátorságot h megtegye!

annyi a minimum h elmész!

a csók miatt ne aggódj!ha oda kerül a sor tudni fogod mit kell csinálnod!:)



13\L

2009. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó,nyugi,mi sülne el rosszul?Max. kiderül,hogy mégse ő álmaid lovagja,akkor se dől össze a világ :P

Ha meg akar majd csókolni,azt észre fogod venni.

Első voltam.

2009. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Az elobbi hozzaszolassa nagyon ertelmes volt... egy 13 eves sracnak eleg nagy kihivast jelent hogy elhivjon moziba:D en 14 vagyok fiu es nekem is gondokat jelent az ien :d
2009. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked Ő tetszik, Őnek te tetszel. Akkor meg?:) [Segítség: Igen!]

Ha oda kerül a sor és veszi a bátorságot biztosan menni fog.

Ő hány éves?

ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ „ʟєvι” [F14]

2009. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A srác 14. am köszi a komikat =D
2009. dec. 23. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Go baby!!!:)
2009. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!