Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem tudom kiverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom kiverni a fejemböl, hogy felejtsek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Én egy olyan iskolába járok ahol a fiúk 85%-a ,,kemény gyerek'' amilyen a nőknek kell.Én a maradék 15%-ba tartozok.Van 1 lány aki nagyon tetszik már vagy 15x róla álmodtam.Őt minden nap látom suliba valami pasival de mindig másikkal de ugy tudom nincs barátja. Ő is ilyen ,,alfahímekre'' bukik ahogy észrevettem. Hogy tudom kiverni a fejemböl ? Vagy közeledni hozzá hogy tudok ? És a csajról van 1 sejtésem... hogy egy k*rva de nem tudom igy se kiverni a fejemböl! Kérlek titeket segitsetek !

Bocsánat ha nem fogalmaztam érthető.Előre elnézést.


2009. dec. 23. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem történt még semmi, akkor gyorsan radír.
2009. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy te mire tartod érdemesnek saját magadat. Ha többet érsz annál, minthogy lealacsonyodj egy k.rva egy rajongójává a sok közül, akkor tessék. Legkésőbb akkor fogsz kiábrándulni, amikor majd megszólítod, és megalázóan elküld a fenébe. Akkor viszont biztosan meg fogod gyűlölni.
2009. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsém! Kutyaharapást szőrével! Nőt csak nővel lehet elfelejteni. :) Am meg egy csaj nem ér annyit, h szarul érezd magad miatta, főleg, ha olyan mint ahogy leírtad őt!

Az alfahímeket meg hagyjad már, ők lesznek az elsők akik ha gáz van sírva szaladnak haza, csak addig lazák!

2009. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál de rendesen és sokat
2009. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de az én célpontom stréber és ha kell éjjfélig tanul....nah melyik a könnyebb eset? xD
2009. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14:27-es az igaz amit irtál az alfahimekröl de a lányoknak mégis ök tetszenek ;)

ugyis itt a szilveszter inni fogok :D

stréber csaj ? háth az is nehéz eset :D

2009. dec. 23. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok alfahim... Csak egy bunkó kopasz állat :D

De a szövegem az jó! Ugyhogy ezt kell megtanulod! Önbizalom kell és utána lazaság meg jó szöveg!

2009. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!