Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dumával szólítsak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumával szólítsak le egy lányt nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Milyen ürüggyel "köthetek bele" úgy egy lányba az utcán, hogy az ne nézzen hülyének? Pl. ma kipróbáltam egy olyan szöveget, hogy van egy kommunikációs tréning nevű tantárgyam, és azt a feladatot kaptuk, hogy szólítsunk meg ismeretleneket, tegyünk fel nekik pár kérdést és kérjünk tőlük egy aláírást, hogy látsszon, hogy megcsináltuk. Csak az a baj, hogy ezt túl körülményesnek érzem. Úgy értem, ez túl "valódinak" tűnik, a lány elhiszi, hogy ez csak egy feladat és továbbáll, nekem meg ragaszkodnom kell ahhoz, amit egyszer mondtam. Hogy tegyem egyértelművé, hogy ismerkedni akarok úgy, hogy ne legyen kínos? Vagy hogyan ismerkedjek valamilyen trükkel? Pl. ismerősi körömben megtörtént, hogy egy fiú azzal szólított meg egy lányt a BKV-n, hogy "Te vagy a legszebb lány, akit valaha láttam!". Nem tudom, nekem ez valahogy kínosnak érződik. Nagyon romantikus meg minden, de szerintem ilyenkor arra kell törekedni, hogy a leglazább legyen a légkör, a legkevésbé érződjön kínosnak, mesterségesnek a helyzet, hogy spontán legyen az egész mintha csak egy régi ismerőssel találkoznánk. Mit gondoltok?
2014. ápr. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kommunikációs tréning-téma egyébként nem is hülyeség. :) Nyitásnak még akár jó is lehet, feltehetsz ezzel az alibivel pár olyan kérdést, amivel legalább egy hozzávetőleges képet kaphatsz már róla (kedvenc zenék, szeret-e olvasni, mivel tölti a szabadidejét, mit tanul), aztán ha tetszik, amit megtudtál, akkor kétféleképpen is továbbviheted a kommunikációt:

- kereken bevallhatod, hogy sorry, ez csak egy trükk volt, egyszerűen szerettél volna szóba állni vele, és ha kedve tartja, szívesen folytatnád vele a beszélgetést egy ital mellett adott időpontban vagy ilyesmi...

- vagy tarthatod is a sztorit, megköszönöd az "interjút", majd megjegyzed, hogy egyébként a feladattól függetlenül, "civilben" is szívesen találkoznál vele a közeli jövőben is újra, amennyiben neki is lenne kedve ismerkedni. És jó esetben már jöhet is az időpontegyeztetés/telefonszám-csere, stb.

2014. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Áll a dákóm. Megfogod?"
2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én ezt a kommunikációs tréninget komolyan venném, nem úgy, hogy ismerkedni akarsz :)

Pl kérdezd meg, hogy nem tudja-e megmutatni, merre van az xy utca stb, és utána kezd el vele csak úgy beszélgetni, abból már le fog neki jönni

2014. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: tudom, de ennél pl. nem gond, hogy túl átlátszó? Úgy értem, pl. ha nem jövök be neki, akkor ez biztos tök idegesítő, nem?
2014. máj. 6. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!