Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik nyilvános...

Szerintetek illik nyilvános helyen nyalni falni egymást (csókolózni)?

Figyelt kérdés
én nem szeretem más párok nyálcseréjét nézni de én se szívesen csókolózom nyilvános helyen barátommal. azért szájra puszi belefér.
2014. ápr. 9. 11:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
84%
Nem, engem is rohadtul idegesít, mikor előttem nyalják falják egymást meg ahogy órákig cuppognak. Nem vagy irigy, vagy féltékeny, de engem ez mindig is zavart. Én sem smárolok a barátommal kitolt nyelvvel mindenki előtt. Idegesít hogy mindenki néz.
2014. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
52%
nem illik. ha nem is nézném, akkor is illetlenség.
2014. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
52%

én is úgy vagyok vele mint te, nem szeretem nézni, meg nem is tenném

Amúgy szerintem nem illik.

2014. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem az irigység beszél belőlem. van barátom nekem is. de ha nem is lenne akkor se tetszene.
2014. ápr. 9. 11:53
 5/41 anonim ***** válasza:
14%
Kit erdekel,ott csokolozok,es azzal,es akkor amikor akarok,rohadtul nem erdekel ki mit szol hozza,nem kotelezo nezni. De nehogy mar a gyöpös tarsadalom miatt,ne csokoljam meg a parom,amikor akarom.
2014. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
10%

Nem illik, de én csinálom :P

És külön izgató, ha érzem, hogy felizgul rám a pasim. Mmm..

Na azért inkább csak szájra puszi van, de olykor picit több is.

Ha már itt tartunk, a csípőjét meg a fenekét is megfogom, sőt, rá is csapok :D

A nyilvános helyeken történő szexről nem is szólva, de ott azért már ügyelünk a diszkrécióra.

2014. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a dologban is vannak fokozatok. Az pl engem is irritál, ha valaki kiül a legforgalmasabb placcra, és látványosan nekiáll csőrözni, de nem azért mert illetlen, hanem mert kellemetlen magamutogatás. Ha nekiállnék bámulni őket, biztosan engem tartanának tapintatlannak, épp ezért nem kéne úgy csinálni, hogy félre kelljen néznem.


Viszont pontosan ugyanilyen ostobaságnak tartom, ha mondjuk a barátnőm nem engedné, hogy utcán megcsókoljam, mert nem illik. Engem ez ugyanannyira bosszant, mert szerintem kevés nagyobb ostobaságot lehet csinálni annál, mint, hogy úgy éljük az életünket, hogy nehogy mások megszóljanak. Ez engem nem érdekel, ha valakit az zavar, hogy én megcsókolom a párom, kapja be.


Úgy értem, nem hivalkodom vele, nem kezdek el egy központi placcon nyáladzani, innentől úgy gondolom, megtettem mindent, hogy ne zavarjak és ne hozzak zavarba másokat. Innentől ha ez valakinek nem tetszik, b**a meg. Olyan ez, mint mondjuk a nyilvános dohányzás: ha megteszek mindent azért, hogy ne füstöljek mások orra alá, törvényt nem sértek, akkor senkinek semmi jogalapja véleményt formálni.

2014. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Illetve véleményt formálni van joga, de ítéletet mondani nincs. Félrebeszélek, bocsi :)
2014. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem illik ezt, mert ez már magán jellegű dolog. Természetesen van egy olyan határ ami tűrhető, például búcsúzásnál, vagy ha hosszabb távollét után találkoznak és nem bírják megállni ezt. Persze akkor sem illik ott nyalni falni egymást de egy finomabb nyelves én szerintem belefér.


Akinek nincs párja őket ez nagyrészt zavarhatja, nem mindet, de megeshet hogy ezért egy magányos emberke rosszul fogja érezni magát. De akinek van párja annak is okozhat kellemetlenséget ez mert ugye a nagyon nyalás falás nem a nyilvánosságra tartozik én úgy gondolom.

Nekem sincs barátnőm még engem is zavar ez részben irigység, részben az ilyen vágy de ez van. Viszont amikor volt barátnőm mi is azért ezt inkább a négy fal közé vittük vagy akkor csináltuk ha kettesben voltunk bárhol is.

Ha az utcán sima szájra puszi van hosszabb rövidebb, azzal szerintem az ég világon nincs semmi probléma, ha ennek az ölelkezős változata van azzal sincs gond, bár sokan irigykedhetnek rájuk manapság, sajnos lesznek olyanok akik nézni fogják a szerelmeseket, de nem szabad a nyalás falás irányába menni a nyilvánosság előtt, az maradjon akkor ha kettesben vannak.

2014. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem illik és rühellem, amikor körülöttem smaciznak utcán,tömegközlekedésnél v bárhol!
2014. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!