Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos külsejű pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű pasiként miért nem tudom elfogadni, hogy nekem valószínűleg sosem lehet egy igazán szép barátnőm?

Figyelt kérdés
Mások boldogok a külsőre nem túl szép párjukkal, én nem tudom elképzelni, hogy boldog legyek valakivel, akit nem tartok szépnek.
2014. ápr. 24. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
hát olyat keress, akit szépnek látsz
2014. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ők kapnak nálam helyesebbet is
2014. ápr. 24. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom tesó. Nekem olyan volt aki kaphatott volna jobbat mégis én kellettem neki:)
2014. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lesz olyan, akinek majd te kellesz, és téged lát majd helyesnek, éppen ezért furcsának fogja gondolni a felfogásodat, miszerint nem te vagy a leghelyesebb faszi


szóval növessz heréket

2014. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj, h legalább csúnya lányt kaphatsz! Én az átlagos szintet sem érem el, ezért a csúnya lányoknak se kellek.
2014. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt kaphatnék, de mit érek vele? Úgysem lennék boldog olyannal, aki nem tetszik.
2014. ápr. 24. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Csalódj még pár ezret, ne félj, a végére te is el tudod majd fogadni. Egyébként még csúnya lánnyal összejönni is kivételes szerencse, mert nekik is toronymagasan vannak az igényeik, mondván "ha Tiffanynak összejött egy pénzes kigyúrt macsó, nekem is jár"

Ha elég gazdag vagy, bármilyen szép lányt megkaphatsz, szóval erre érdemes építeni.

2014. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod ezt elfogadni, mert nem is kell elfogadnod.

Simán találhatsz olyan barátnőt, akit TE szépnek találsz. Mindenkinek más a szép. Lehet, hogy akiről te azt gondolod, hogy egy bombázó, azt egy barátod épp csak átlagosnak találná.

2014. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már neharagudj de ez a kérdés eleve hülyeség.

Ki tudja..hogy fogsz találkozni egy lánnyal aki nem túl szép,de gyönyörű a személyisége.Megfog benne valami.

Akkor majd szépnek látod,őt.Mert szereted.

2014. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!