Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szendvedélyes csók után:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szendvedélyes csók után: előhozakodjak a dologgal vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. kb. 2 hete elég hosszan csókolóztunk a csajjal, rá következő héten találkoztunk ugyan, de csak mert "ráért", megint eltelt egy hét, és megint én kattintok rá a chaten, én írok neki, magától semmi. Ilyenkor mi van? nem akar semmit, vagy ennyire h.lye lenne? Előhozakodjak a dologgal, vagy csak simán hagyjam a fenébe?
2014. ápr. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

hagyd

ha nekem nem jött be a pasi akkor szoktam én is ezt tenni

gondolván h a pasinak leesik itt a vége fuss el vége .-)

2014. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy úgy van vele, hogy a férfi kezdeményezzen. Minden nőbe azt sulykolják, hogy hagyni kell, hogy a pasi majd meghódít bennünket, ne adjuk oda magunkat rögtön stb...
2014. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tehát mit mondjak neki?
2014. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akar-e komoly kapcsolatot, vagy egyáltalán mit szeretne tőled :)
2014. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!