Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettségi időszak előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi időszak előtt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mennyire férne bele az időmbe, illetve hogy mennyire húzná le az érettségi eredményeimet... Szerintetek megérné belekezdeni pont most? Ti hogy vagytok vele? 18/f

2014. febr. 21. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne?

Úgyse napi 20 órát fogsz tanulni (ha meg igen, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz), és egy kis lazítás még ebben az időszakban is kell.


Egyébként lehet én vagyok a különc, de nekem az érzelmek döntik el, hogy belekezdjek-e egy kapcsolatba, és nem az, hogy épp mit mutat a naptár.

2014. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ójaj, ha ez felötlött a fejedben, az már régen rossz.
2014. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
és ráadásul fiú vagy.
2014. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érzelmek döntenek az rendben van, de ha ezt az időszakot elhanyagolod, akkor egész hátralévő életedben szidhatod majd magad, hogy bárcsak tanultál volna...
2014. febr. 21. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor vissza fogod sírni az érettségit.. Persze most ez a legnagyobb kihívás előtted, de én akkor is úgy láttam, hogy simán belefér.


Addigra már 1 éve együtt voltam az exemmel, mindig volt időnk egymásra, minden délután beültünk sörözni a barátokkal, és tanulásra is bőven maradt idő.


Szerintem az érettségi ne tartson vissza, nem olyan nagy dolog az.

2014. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
majd rájössz, h az érettségitől nem igazán függ semmi. a lényeg, ami utána jön. ha nem megy, az nem a csaj miatt lesz.:)
2014. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

12. osztály félévében ismerkedtem meg a párommal, akivel egyébként még mindig együtt vagyunk, hosszú-hosszú éve már, amikor akartam, akkor tanultam az érettségire, ami tök jól sikerült és a páromat sem kellett elhanyagolnom.

Egy érettségire nem kell a nap 24 órájában készülni, és nem csak állandóan a könyvek fölött kell görnyedni, kikapcsolódni is kell, azt az időt meg nyugodtan lehet a párkapcsolatban eltölteni.

2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy elmesélem, hogy annak idején, mivel kemény középiskolába jártam, így nem mertem belevágni a jogosítványba, pedig az ára megvolt, mivel érettségi éve volt ugye, inkább tanultam hétköznap esténként, mint tanfolyamra jártam, aztán hiába a jó érettségi, munkalehetőség szinte a nullával egyenlő és jelenleg többre mennék most a jogsival, mint a jó érettségivel, mert speciel most időm lenne jogsit csinálni, csak anyagi keret nem igen van rá.
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem a párod fogja elvenni az eszed, hanem a szerelem...
2014. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Talán én se lettem volna annyira kibukva.
2014. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!