Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért néznek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek át rajtam, miért nem látják bennem a potenciális pasi jelöltet?

Figyelt kérdés
A lányoknak miért nem jönnek be a félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos fiúk? Ha én nem lettem társasági ember, aki mindig tud emberek előtt menősködni, jártatni a száját bárki előtt, ha nem vagyok kimondottan jó pasi sem, akkor hogyan tudnék lányokkal megismerkedni, főleg olyannal, akinek bejönnek a hozzám hasonló fiúk? Suliban is mindig az volt, hogy alányok más pasikról beszélgettek, pedig ott voltam az orruk előtt, mégsem néztek lehetséges kanként rám. Most az a nagyobb probléma, hogy visszahúzód, gátlásos, csendes srác vagyok vagy inkább a külsőm miatt nem néztek pasiként rám?

2012. aug. 28. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
A külsőd miatt. A lányoknak csak az számít.
2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A nők szeretik ha a pasi magánál hordja a tökét..próbálj picit jobban kitűnni..de persze az sem rossz megoldás meg megvárod hogy a sors összehoz egy szintén csöndesebb lánykával
2012. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

1. mert túl fiatalok

2. nincs bennük racionalitás

3. mert nem jössz be nekik


de egyébként valahol biztos van olyan lány akinél bejösz

2012. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

a fäszom számít nekik. én jól nézek ki mégsincs csajom.


nem a külső, hanem az önbizalom, meg a duma, és a humor. utóbbi 2vel bárkit le lehet venni a lábáról.

2012. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

"nem a külső, hanem az önbizalom, meg a duma, és a humor. utóbbi 2vel bárkit le lehet venni a lábáról."

Hülyeség. Ha csúnya vagy, v alacsony, lehetsz olyan humoros, mint az egész dumaszínház 2x, akkor se fogsz kelleni egy lánynak se.

2012. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

utolsó:

ebben van igazság :)

2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, a 4-esnek szólt:)

7-es, nincs igazad

2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A hetes te vagy ember xD
2012. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 lila nyuszi ***** válasza:
89%

Bejönnek, de ti sem kezelitek barátnőjelöltként a csendesebb visszahúzódóbb lányokat. Vagy lelki szemetesnek használjátok őket meg csak dugni akarjátok őket.


21/N

2012. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sose voltak hátrányban a gátlásos pasik, elvégre én is gátlásos vagyok, nem várom el a pasitól hogy full önbizalmas legyen. Szerintem aranyos ha látszik hogy zavarban van a srác..sajnos ez mindenkinél így van, de ha nálam külsőleg is megfog akkor lehet gátlásos vagy bármi. De sajnos ahogy évek alatt észrevettem, ha látszik valakin hogy gátlásos, önbizalom hiányos, akkor az már hátrányba kerül...nagyon nagyon az voltam régen, és sokszor megmondták hogy ez a baj. De most istenem, nem fogom játszani a nagypofájú szófosót azért hogy bejöjjek egy pasinak.
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!