Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hergelem magam ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hergelem magam ezen?

Figyelt kérdés
A kérdés adott..tehát mikor ott tartunk pl a legjobb barátnőmmel,hogy megcsókolnám egy partyba tánc közbe , de ő ellenkezik..ő azt mondta hogy csak nekem lenne rossz , hogy elkezdenék hamis ábrándokban élni és én jobbat érdemlek mint ő..és nem az első eset és nem ő az ilyen első lány aki visszautasít..bohóc az egész :)) mit tudnék tenni a visszautasítás ellen ? Ennél nincs rosszabb eskü..

2014. ápr. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
udvarias visszautasításnak hívják.
2014. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy én nem barátként szeretem a csajt..szerintetek beszéljek vele a továbbiakban is vagy haggyam majd jön másik mert így csak magamat kínzom ,hogy nem kaphatom meg soha?!
2014. ápr. 26. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéltél már neki az érzéseidről? Tudja, hogy Ő neked nem csak barát? Ha igen, akkor is érthető a reakciója,( bár tisztázhattátok volna ki mit érez), ha nem, akkor meg végkêpp érthető, amit tett.

KOMMUNIKÁCIÓ! tán gondolatolvasónak kéne lennie?

2014. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, tisztáztuk..és megmondta hogy csak barátként gondol rám..:)
2014. ápr. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!