Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon idegesít és ez miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít és ez miatt hergelem magam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

a párom a hétévégn elment az unokatesójához piálni,mások is voltak ott,de nagyon készülödött fürdött és az tünt felo nekem hogy ott lent leborotválta :O mikor én kérem meg csak napok után teszi meg. nem is mondta el hogy odamegy anyósom buktatta le!

aztán hajnalra mindenki elment és az unokatesója volt ott (lány) és annak az "unokatesója"

az idegesit hogy nem mondta el hogy hol van és nem volt arról szó hogy éjszaka kimarad mert bármikor megszülhetek,és az unokatesójával régen össze szürte a levet

mikor mindenki elment 3-man maradtak ott,és állítólag ő a konyhába aludt a két lány meg külön szobába.nem akartam rosszra gondolni azt mondta hogy hülye vagyok hogy ilyenekre gondolok,nem csal meg de nem tudom hogy mit hidjek el neki és mit nem mert már nem egyszer hazugságon kaptam és mikor leoltottam neki állt feljebb. 20-L a párom 24-F


2012. szept. 17. 13:27
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha a fejembe van hogy kéne sexelni ez jut eszembe és el is megy a kedvem :(
2012. szept. 17. 13:29
 2/8 anonim ***** válasza:
És ez egy mondat...
2012. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne idegesitsd magad. Árt a babájának!
2012. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szoval terhes is vagy.

Hat azok alapjan amit elmondtal, pasid sem semmi. Terhes baratnojet hagyni egyedul mikor szulnie kell lehet es elmenni pialni.

Es szerintem egy ferfi ingyen ok nelkul nem csupasiztja le magat , foleg, hogy amugy nem is szokta.

Szerintem o ugy ment oda, hogy lehet lesz valami kis hancurozas, s felkeszult ra, de lehet nem jottek be a szamitasai. Nem tudom, de ilyen pasitol en nem akarnak gyereket.

2012. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ja:))))

jó a beszélőkém :D

2012. szept. 17. 13:33
 6/8 A kérdező kommentje:
szokta ő borotválni,de mikor zavar és szolok neki,akkor nehezen áll neki.
2012. szept. 17. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez nem volt szép a barátodtól... Hiszen terhes vagy, és ha bármikor szülhetsz, jobban tenné, ha melletted maradna, nem még elmenne piálni.

Jó, persze nem tudom, lehet, hogy már régóta nem volt bulizni, meg azért nem mondta, mert tudta, hogy idegeskednél, de... Szerintem azért megbeszélhette volna veled, felesleges így sunnyogni. Na meg, hogy tényleg nem a legjobb időpontot választotta.

Szerintem egyenlőre nem tehetsz semmit, megpróbálhatsz beszélni vele erről nyugodtan, de talán jobb ha vársz egy darabig, hogy ezentúl hogyan viselkedik, pl. miután megszületik a baba.

2012. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, én a leírtak alapján nem bíznék meg benne, főleg hogy már kaptad rajta hazugságon, meg hogy előtte már volt kapcsolatuk........sok ez így!
2012. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!