Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek, ha nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha nincsen olyan baráti köröm se, és olyan placc se ahova el tudnék menni becsajozni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok... :P nyiregyen lakok (höhö megin én :P) és egyszerűen nem tudok olyan helyet ahol valakivel csak simán járhatnék... Nem vagyok dagadt sem paraszt, csak mindenki akinél eddig próbálkoztam az vagy azt mondta nem vagyok az esete, vagy pedig nem a közelembe él... A suliban pedig nemtom de szerintem túl... hogy mondajm, deósok vannak ahhoz hogy egyáltalán valamit is várjak tőlük (tipikus összevissza szivecske de ha már arról lenne szó akkor meg fúj fiúk...)
2008. júl. 26. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! De rég voltam 13! :) A sulidban biztos nincsenek értelmes csajok? Nem hiszem. Nincs valami hobbid? Vagy szedd össze a barátaid és menjetek el mindenféle szabadtéri rendezvényre. Itt a nyár, használd ki! Esetleg strand? :)
2008. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
télleg mindegyik hülye az egyikkel kirándulás során megpróbáltam erre kibeszéltek és folyton montk hogy júj. meg fúj meg szívóztak mintha egyszerűen 2. lennék... ez az első a második meg az hogy a strandon is valaki megtettszik mit csináljak vele? max nézem kész... nemtudom egyszerüen hogy szóljak hozzá (amugy a hobbym pedig gitár-elektromoson jáccom egy haverokbol összeszedett bandán- szóval olyan nyálas vackokat se nagyont tudok...)
2008. júl. 26. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kevésbé magabiztos fiúknak nagyon jó "segédeszköz" a kutya a csajozáshoz. Persze, nem azt mondom, hogy csak ezért vegyél egy kutyát!!

De képzeld al a szitut: sétáltatod a kutyádat, meglátsz egy helyes csajt, aki szintén kutyát sétáltat. Elmész felé "véletlenül", aztán amikor a kutyák észrevszik egymást és játszani akarnak, akkor oda engeditek egymáshoz a kutyákat, hagyjátok őket egy kicst szaglászni, meg ilyesmik és addig ti elkezdhettek beszélgetni...Ha esetleg ekkor még nem mered randira hívni, akkor bízz benne, hogy még egyszer összefuttok, és akkor esetleg fel lehet dobni a témát, hogy legközelebb sétáltassátok együtt a kutyákat, de persze ehhez kell a csaj telefonszáma, hogy tudjatok egyeztetni és kész... :D

2008. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát oké csak panelben lakom :P és oda meg akármien kutyát is vinni... nemtom nem állatkínzás de nekemazért nem esne jól 2 négyzetméteren élni
2008. júl. 27. 00:14
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__49706..


itt van egy két tipp mihez kezdj a strandon.

De ahogy írod, nem vagy te anyámasszonykatonája, akkor meg mitől parázol?

A korosztályodnál meg a csajok felének bejönnek az ilyen gitáros rocker srácok, főleg ha saját bandád van, tuti hogy találsz ilyen csajt, aki ezt a zenét kedveli,náluk meg nyert ügyed van.Azok meg nem igazán nyálasak...rossz helyen keresed,felejtsd el az osztálytársaidat,meg más suli is van még...

2008. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 13-14 évesen éltem-haltam a gitáros rockerekért:D Strandon jól lehet ismerkedni: meghivhatod a lányt egy üditőre, bekenheted a hátát xd ilyesmi, később elhivhatod valamelyik próbádra vagy fellépésedre, felveszed msn-re, ott is dumáltok egy csomót, közben bókolj neki sokat. Még jól lehet ismerkedni fesztiválokon is, vagy kezdj el sportolni valamit, akkor biztos több lánnyal megismerkednél, olyanokkal, akik nem csak a csilivili dolgokért rajonganak!
2008. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
THX xDmind a két választ bár az utóbbi azért nem lehetséges mivelnem vagyunk még az a fellépős banda hanem csak összejövünk meg együtt tanulunk meg számokat... bár néhyányat még eltudok játszani, de nemhinném hogy azzal egy strand cicát le tudnék venni a lábáról hogy eljátszom neki a Love gun-t kétszer xD (na monjuk lennének még ien ratyi számok nem is kevés, de azt oltári nagy röhögések közepette kéne eljátszanunk mivel általában azokat csal feéületesen tuggyuk ^^) de azért köszi mindent a strandosat holnap ki is próbálom :P :)
2008. júl. 27. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
NEm csak strandcicák vannak a strandon, ne aggódj. De, ha véletlen ilyet szedsz össze, akkor se valami ratyit akarj előadni, mert azzal lejáratod magad, meg őt, is amint elröhögitek az egészet. Add önmagadat mindig, és akkor nem lesz gond.
2008. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
LOL! kiderült hogy az egyik MSN partner aki felvett az nem is a haverom volt hanem egy csaj aki éppen egy időben vette fel vele... szóval mindeddig összetévesztettem ketőjüket :D viszont most ez kiderült a lányt már randira is hívtam^^ kösz azért mindent :D
2008. júl. 29. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!