Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Drukkoltok? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drukkoltok? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Már régóta beszélek Facebookon egy sráccal. Nagyon helyes. Én is szépnek mondanám magam. Olyan vissza húzódós lány vagyok. Kérdezte hogy járunk e. Mondtam neki hogy nem tudom hogy ez működni fog e hogy én külföldön vagyok de igeen!! Egy folytában szivecskéket küldünk egymásnak. Elhívott randizni,nyáron amikor megyek Magyarba. Nagyon izgulok!!

Mit tanácsoltok?

Fiúk véleményét kérem:

Szeretitek a lányon az ékszereket? Vagy inkább nem kifestett körmű lányokat preferáljátok?

Izgulok!! :)

15L és 16 F


2014. ápr. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a nem kifestett körműeker bírjuk legalábbis a többség
2014. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyarországra*

Amúgy meg gáz...meglátszik, hogy még csak gyerek vagy.

2014. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj!! Bocsika hogy véletlenül elrontottam. :( a francba!!
2014. ápr. 28. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:

XD

Én drukkolok

Bár a "magyarba" elégé bántotta a szépérzékem

2014. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok, mert nem nagyon fog menni... Távkapcsolat még a legtöbb felnőttnek sem megy!
2014. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pirosra van festve?
2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy te melyik országban élsz. Mert pl. ha Spanyolországban akkor az elég nehéz, de ha valamelyik környező országban akkor talán működhet.


Ékszerek közül fülbevaló, nyaklánc. A körme az teljesen mindegy csak ne fekete legyen. És ne ilyen nagyon világítós (pl. piros)

15F

2014. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!