Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokara talalkozni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokara talalkozni fogok egy lannyal. Hogyan gyozzem le az idegesseget? Miket tanacsoltok elso talalkara?

Figyelt kérdés

Talalkozni fogok egy lannyal, es nagyon izgulok. Meg sosem volt baratnom, es "randin" sem voltam. A kulsom miatt nem aggodok. Azt elore tudom, hogy nagyon ideges leszek elotte, meg aznap is, es mikor mar odakerulok a talalkozashoz nagyon kozel, reszketek mint aki nagyom fazik. Magamban azt mondogatom, hogy minden rendbem lesz, es jol erezzuk magunkat. Egyedul amitol tartok az az, hogy nem lesz meg a kozos tema, nem fogunk tudni beszelgetni, hisz sokszor a legjobb haverommal sem kapom a kozos temat.


Megkerlek segitsetek!

Elore is koszi a valaszokat.


18/F



2013. okt. 24. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugi biztos jol fog sikerulni,ne izguld tul :) am csak sztem fura h elso randi este 11-kor?
2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát az idegesség sose jó. szerintem vidd forralt borozni az oldja a feszültséget
2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam anno én is, a bátyám nem egyszerűséggel közölte dobj be egy pálinkát, nem lesz gond! Hát lett mert a végére berúgtam a lélekerősítőtől és elszúrtam az egészet, de nem voltam ideges!
2013. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vakondka ***** válasza:
Indításnak kérdezgesd a kedvenc dolgairól, hadd meséljen Ő magáról. Pl kedvenc szín, kedvenc virág, kedvenc állat, kedvenc film, stb. Közben megtalálod a közös pontokat, legközelebb meg vihetsz neki a kedvenc virágjából :)
2013. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elsonek: komoly valaszt vartam

Masodiknak: ki mondta, hogy ma lesz?

A tobi viszonylag jo valasz

2013. okt. 24. 22:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Xanaxnál jobb megoldás nincs. Esetleg próbálj meg relaxálni közvetlenül előtte...


Egyébként természetes, hogy ideges vagy. Sok sikert hozzá.

2013. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na figyelj :)


Beszéd téma gyakorlatilag bármi lehet... Bármi alatt azt értem, hogy bármi. érted? BÁRMI B@ sszameg!!

Ha a lánynak egy fikarcnyit is tetszel és nem undorodik tőled, vagy nem fennhéjjázó (azt így kell írni? mindegy...) akkor beszélgetésbe elegyedik Veled. (ÉS nyilván tetszel, mert ha nem tetszenél nem randiznátok... ) Először alap kérdés lehet: megcsináltad a házit? hogy ment? melyik tanárt utálod a legjobban, miért? , aztán kicsit személyesebb: Hogy vagy? Milyen napod volt? mit csináltál tegnap? stb. De ezek is elég alapok. Persze az is segít ha te is sztorizgatsz neki és vannak vicces történeteid :) Ha megvan köztetek a kémia, akkor észre se veszed és már egy faja beszélgetés közepén vagytok :) Fontos, hogy ereszd el magad és ne azon agyalj, hogy mit fogsz mondani, hanem, hogy ő mit mondott Neked :) Gyakran az is jó ha nem kommentálod, hanem csak bele kérdezel egyet. Miért? Úgy gondolod? Valóban? Miért neked mi a véleményed? stb. És akkor ő folytatja te meg fülelsz és gyűjtöd magadba az infót :) Persze te is beszélhetsz, az is egészséges :)


Amúgy meg, ha normális, akkor az is jó beszéd témának, amit most leírtál... vagy is elmondod neki, hogy milyen érdekes, hogy amikor két ember meg akarja ismerni egymást, akkor a találkozó előtt mindig azon agyalnak, hogy vajon majd miről is fognak beszélgetni :) (Valszeg ő is azon izgul, hogy mégis miről is fogtok beszélni )


A másik, ami tutira közös pont az a hely/szitu/foglalkozás stb, ahol megismertétek egymást... Lehet az Suli, vizsga előtti várakozás, buszmegálló, szórakozó hely bármi... lényeg, hogy ugyanott dekkoltatok valamiért és ez tuti közös pont...


A Harmadik, hogy Ő IS EMBER... Tudod mit szoktam csinálni, hogy ha egy lány annyira szép, hogy már-már Istennőként kezdek tekinteni rá? :) :)

..

...

Elképzelem ahogy erölködve ül a vécén, izzad, és fektet egy akkora kábelt, hogy UPC-sek sírva rohannának haza... :)


Kicsit elveszti a varázsát, de legalább nem fogod többé nyáladzva Isteníteni :) és rádöbbensz, hogy ugyanolyan halandó ember mint te vagy bárkimás :)


Ha kérdésed van kérdezz :D ha meg vagy elégedve akkor is válaszolj kérlek :) Köszi :)

2013. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék valamire.


Miért találkozol vele randi céljából, ha azt se tudod, lesz-e közös téma? Mert oké, most mondjuk zavarban vagytok, de a 2., 3., 15. alkalommal mi van? Nem tudtok beszélgetni, csak összejártok más célból, vagy mi? Azért legalább 1-2 közös érdeklődés kéne hogy legyen még a legegyszerűbb járáshoz is.


Mert ha most olyan lánnyal mennél randizni, aki nem csak külsőre tetszett meg, hanem már előtte is többször beszéltetek, és tudod, hogy miket szeret, vagy bírja a humorod, akkor nem lenne ilyen gondod.


Akkor nem lennél ideges.


Érted.

2013. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elfogod cseszni, már látom előre.

A csaj pedig kiírja majd kérdésként, találkozott egy fiúval de meg nem mert szólalni, ez nagyon kínos randi volt?

2013. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!