Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 3. találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3. találkozáskor mennyire jó ötlet edzőterembe lemenni?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy ő évek óta gyúr, eléggé ki van már dolgozva a teste, minden nap lemegy a terembe edzeni.

Én nem edzek, mostanában kezdtem el de csak otthon, viszont ettől függetlenül jó alakom van.

És a következő találkánkon le akar vinni terembe, de szerintem nem jó mások előtt edzeni, főleg nem előtte :D , meg még a pár kilós súlyzókkal is szenvedni szoktam, nem lesz szerintetek égő?

Főleg hogy "én nem fogok edzeni, csak tanítalak majd meg mondom hogy mit csinálj" .


Szerintetek ez mennyire jó program?:D ...

20/L


2014. ápr. 30. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Randinak semennyire. Pláne a kapcsolat elején.
2014. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nincs vele baj szerintem jól elfogtok hülyülni:D meg majd hozzád tud simulni és segiteni emelgetni:D 19F
2014. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszene, de ha Te azt se tudod eldönteni, hogy akarod-e, akkor nyugodtan mondd le, aztán menj el szegény sráccal a parkba sétálni, vagy moziba, vagy kajálni valahová, vagy nem tudom még milyen sablon-randihelyek vannak...
2014. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem bejöhet. ha el tudod viselni, hogy végig okoskodik meg menőzik majd:).
2014. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem valamiért az szűrődött le ebből, hogy most nem elsősorban barátnőt keres a srác, hanem egy csajt, akinek parancsolgathat és úgy edzetheti, ahogyan szeretné. Mi másért vinne már a 3. "randin" az edzőterembe? Ha valóban annyira tetszel neki, miért akar már a 3. találkozáskor elkezdeni téged átformálni?


Lehet hogy tévedek persze, de nekem úgy tűnik, hogy picit szar van a palacsintában.


"Szerintetek ez mennyire jó program?:D ..."

Speciel én lehet, hogy nem utasítanám vissza, ha egy lány sportolni hívna, attól függően, hogy mennyire kedvelem az adott sportot. Ha kedvelem, akkor mindenképp jó programnak tartom, de 3. randin azért furcsállnám az ötletet, főleg, ha ilyen hozzáállással adná elő.


"tanítalak majd meg mondom hogy mit csinálj"

Pl. ha nekem ilyet mondana egy csaj a harmadik randin, akkor esélytelen, hogy valaha lefeküdnék vele.



21/F

2014. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is furcsa, ezért kérdeztem meg tőletek hogy ti mit gondoltok
2014. ápr. 30. 09:55
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért akarná átformálni? Hiszen állítólag minden nap lemegy edzeni, akkor egyszerűen csak szeretné bevezetni az életébe...a srác bizonyára látott már kezdőket, így égő sem lehetne...nem...egyszerűen nem értem ezt a parát...
2014. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem ezt a "majd én mondom hogy mit csinálj" dolgot csak azért mondta, mert mondtam neki hogy még sosem voltam edzőteremben és azt se tudom melyik gép mire való, meg hogy mit kell csinálni.
2014. ápr. 30. 10:00
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"akkor egyszerűen csak szeretné bevezetni az életébe"


Leszögezném, nekem nem az a furcsa, hogy edzőterembe akar menni vele, hanem az, hogy majdnemhogy erőszakosan próbálja erre rávenni.


"csak tanítalak majd meg mondom hogy mit csinálj"


Ez ebből szűrtem le főleg.


Itt tehát nekem nem az jött le, hogy az edzés a hobbija a srácnak, és szeretné megmutatni, hanem az, hogy attól függ a kapcsolat, hogy mennyire eddz szívesen a lány.


Egyetértek, hogy jó, ha van közös érdeklődése a párnak, viszont ez nem úgy működik, hogy az egyik fél ráerőlteti a sajátját a másik félre...

2014. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De miért kell azon az egy mondaton lovagolni?

Nem biztos, hogy a kérdező szó szerint emlékszik rá,

és nem mindegy, hogy milyen hangsúllyal adta elő...na meg ha mondjuk zavarban volt, akkor lehet, hogy nem úgy fejezte ki magát, ahogy szerette volna.

Esküszöm, hogy én semmi erőszakosságot nem látok benne, és nem tudom, hogy kinek tűnt fel, de egy meg nem történt eseményről vitázunk. :D

Kérdező, ha lesz szavazás, akkor arra szavazok, hogy menjetek edzeni! :D

Sok sikert!

2014. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!