Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 3. találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3. találkozáskor mennyire jó ötlet edzőterembe lemenni?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy ő évek óta gyúr, eléggé ki van már dolgozva a teste, minden nap lemegy a terembe edzeni.

Én nem edzek, mostanában kezdtem el de csak otthon, viszont ettől függetlenül jó alakom van.

És a következő találkánkon le akar vinni terembe, de szerintem nem jó mások előtt edzeni, főleg nem előtte :D , meg még a pár kilós súlyzókkal is szenvedni szoktam, nem lesz szerintetek égő?

Főleg hogy "én nem fogok edzeni, csak tanítalak majd meg mondom hogy mit csinálj" .


Szerintetek ez mennyire jó program?:D ...

20/L


2014. ápr. 30. 09:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2014. ápr. 30. 10:13
 12/16 anonim ***** válasza:

"Kérdező, ha lesz szavazás, akkor arra szavazok, hogy menjetek edzeni! :D "


Félre ne érts, én is arra szavazok, hogy menjenek edzeni, csak a leírás alapján a srác hozzáállását furcsálltam. Az edzéssel semmi gond, csak egy ilyen randi tűnt furcsa alapnak egy kapcsolathoz.


Viszont ennyi infó alapján többet tényleg nem lehet kitalálni, úgyhogy nem tudhatjuk, valójában mit akar a srác.

2014. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz. : )
2014. ápr. 30. 10:28
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egész egyszerűen arról van szó, hogy a srácnak az edzésen kívül nincs is más ötlete vagy gondolata.

Készülj fel rá, hogy amíg együtt lesztek gyakorlatilag csak a testedzésről tud majd beszélgetni, valamint legnagyobb problémája az lesz mikor milyen táplálékkiegészítőt vegyen magához.

2014. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez valami gyúrós iqnuku srác lehet :D


És majd a konditerembe meghív egy finom fehérjeturmixra,vagy csirkésrizsre?

2014. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy mit csinaltok amig jol erzitek magatokat, hagyd hogy megmutassa a "tudasat".
2014. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!