Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lány vagy jó csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lány vagy jó csaj? Melyikre buknak inkább a pasik? Illetve melyik kat. Mit is takar pontosan? (20-25 évesen)

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A szép lány az sok szempontból lehet szép attól függően hogy kinek mi a szép. pl én nem vagyok oda a szőke kékszemű csajokért, hanem inkább a spanyol stílusú csajokért (kár h ide születtem mert ott viszont mindenki kreol, fekete hajú) A jó csaj inkább a mentalitására vonatkozik valakinek, az hogy tudja hol a helye nem a föld felett járkál és reálisan látja a dolgokat és legfőképp talpraesett. De nem árt hogy ha meg van a magához való esze is. Legalábbis nekem ilyen egy jó csaj ja meg nem gond ha egyáltalán nincs olyan nőies alakja ha nincs rajta egy valag súlyfölösleg, és alapvetően nőies arca van, nálam mindenesetre nyerő lenne a természetével a szimpla szép csajjal szemben aki meg valójában egy üresfejű plázacica, beképzelt modorral.
2008. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég fura ez a kérdés. A szép, szexi lányokra nem azt szokták mondani, hogy jó csaj? Ezt most te külön kategóriának gondolod? Egyébként ahány pasi van, annyiféle nőre buknak. Van akinek csak az számít, hogy villogjon a barátnővel. Ők csak a "modell" kinézetű csajokat keresik. Én nem tartom magamat egy babaarcú szépségnek, mégis azt mondták rám, hogy szép csaj vagyok. A pasim meg büszke volt erre. Egyébként attól, hogy valaki szép, még nem biztos, hogy plázacica. Az számít, hogy mi van a fejecskéjében.
2008. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem pont ez a különbség. Az én besorolásomban a szép csaj csak ennyi - Szép - ez persze nem zárja ki hogy mellette jó csaj is legyen.


Jó csaj az aki elég jól néz ki ahhoz, hogy már tetszen, és emellé van egy olyan személyisége ami bejön... Ahogy a külső szépség fogalma is változik emberről emberre, ez a belső szépség szintúgy.


Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy egy nő lehet szép, ha mellette olyan buta mint a tök, akkor nem kérem hosszú távra. Sőt ha még szép és okos is, lehet egy kiállhatatlan hárpia. Akkor sem. HA meg szép, okos és ki is lehet jönni vele, akkor jó csaj.

2008. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van csomó olyan is hogy szép csaj és jó csaj egyben.De szerintem a szép csajra aztmondják hogy jó csaj.

Ja és a szép lányok szinte mind okosak és értelmesek.

Csak azok mondják rájuk hogy üresfejűek akik rondának

és nyominak születtek,és irigyek a szép nőkre.Ennyi.

2010. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!