Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor miért szórakoztál velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor miért szórakoztál velem - mondhatom ezt a csajnak?

Figyelt kérdés

3 hete szenvedélyesen csókolóztunk (rámvetette magát) azóta alig találkoztunk, mert nem nagyon ért rá (mit tehetek? elhiszem neki). Amikor találkoztunk, akkor is legtöbbször szájrapuszival köszöntünk egymásnak és beszélgettünk... jó volt, viszont nem került szóba, hogy mi is van most közöttünk. Tetszem neki, ez biztos (ezt mondta a hosszú csókolózás közben: "biztos sok lány tenné szét a lábát neked...").

Valahogy nem olyan a helyzet, hogy rá merjek nyomulni (értsd: szexet kezdeményezzek): vagy nem ülünk egymás mellett, vagy nem úgy találkozunk, vagy nem is tudom....

Mindenesetre ha egy kicsit "erőszakosabb lennék", mondjuk megfognám a derekát, magamhoz húznám, stb... DE ő elutasító lenne: ugye nyugodtan mondhatom és igazam is lenne, hogy "akkor miért szórakoztál velem" (mikor beszélgetés közben egyszercsak megcsókolt)?


Nem tudom, hányadán állok vele, ezért nem merek semmit sem kezdeményezni. Pedig lehet, hogy kéne...


28 évesek vagyunk mindketten.


2014. ápr. 30. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább 8 évesek? :D
2014. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne légy gyerekes.
2014. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. nem 8... de kösz a szellemes választ.
2014. ápr. 30. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

mondhatod, de nem lesz igazad.


azt csinál, amit akar. mint ahogy te is.

egy szenvedélyes csók nem jelenti, hogy egy hónap múlva magadhoz kell őt húznod.

2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, nem jelenti... De akkor meg minek? Pár héttel később szintén szenvedélyes csók (ezt már én kezdeményeztem... és tetszett neki).

Mindennek ellenére fogalmam sincs, hogy mi van köztünk.

2014. máj. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!