Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar jönni bulizni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar jönni bulizni, mert a piától fél a barátom. (? )

Figyelt kérdés
Nos a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, és el akartam menni bulizni, mondtam, hogy jöjjön ő is, de azt mondta, hogy ő olyan, hogy ha megiszik egy pohárkával, akkor nem tudja tovább megállni, hogy ne igyon mégtöbbet. Szerintetek mi lenne erre a megoldás? Segítsetek légyszi. Egy kétségbe esett, szerelmes lány.
2009. dec. 25. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nem iszik alkoholt, nem csak alkohollal lehet bulizni.
2009. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad! Nekem volt komoly barátom, aki 1 pohárkától annyira kifordult magából, hogy leköpött, elkezdett trágár szavakat kiabálni...stb. Jobb, ha nem ismered meg ezt az oldalát.
2009. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hat ha elvonon jottetek ossze akkor tenyleg nem kene az az 1 poharka sem
2009. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Muszály inni minden bulihoz?
2009. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

az hogy többet megiszik nem jelent feltétlenül rosszat, ha veled van legrosszabb esetben a bárszéken megb*sz, ennyi. amúgymeg vigyázz rá, én is mindig megiszom a pasim elől xD


egy jó bulihoz társaság kell és zene, a pia hanyagolható...

különben meg lehet nem szeret bulizni, és csak mondott valamit. ne erőltesd, bulizz egy jót a csajokkal. :P

2009. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hónapokig nem tudtam, hogy milyen, ha iszik. Egy teljesen normális srác volt, aztán az első közös bulink alkalmával kiderült, hogy hosszú időre az utolsó is volt... szóval nem az elvonón jöttünk össze!!!
2009. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi annak, aki normálisan válaszolt.
2009. dec. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!