Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem tudok szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok szerezni magamnak 1 pasit?

Figyelt kérdés
léci segítsetek
2009. dec. 26. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
randa vagy.
2009. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
1000 oka lehet. Mondjuk a "léci" is lehet az egyik. Egyébként tenni kell érte, ennyi.
2009. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

21/F


Ebben tudok segíteni, írj privát üzenetet.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

korod?


-csúnya vagy? kövér vagy? félénk vagy? buta vagy?

2009. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Megtudhatom h ki minősítette le a válaszomat? Ez a legtöbb ami válaszként megjelent! A helyzet nem túl egyszerű, és eléggé szerteágazó! A megoldás meg nem 1-2 mondat. Ha tényleg megoldást keresel, akkor írj.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya? olyan nincs, mindenkinek más a szép.

Kövér? ... telt.

Félénk? Igen, ez lehet a probléma kulcsa.

Vagy pont az ellenkezője, hogy annyira be akarsz vágódni egy srácnál, hogy eltaszítod magadtól. Légy természetes, mosolyogj sokat.


19/F

2009. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia Kérdező!

Szerintem a lehető legegyszerűbbre kell gondolni, de ez a te szemedben, és az én szememben is mást jelent. Ha érdekel az én szemszögem, hajlandó vagyok találkozni veled kizárólag abból a célból, hogy elmondjam mik a kérdésbe foglalt okok. Ha msn-re akarsz felvenni, és beszélgetni akarsz ebben az esetben nem működik, és nem fogsz egy olyan embertől semmit megtudni, akivel nem találkozol, és nem alakul ki benyomás, amit az illető részrehajlás nélkül el tud - egyáltalán el akar - mondani neked. Vagy használható információt szeretnél - mert komolyan gondolod ezt a kérdést -, vagy hogy valaki a lelkedet símogassa, én nem az utóbbiban vagyok partner. Ha komolyan érdekel a válasz, akkor küldj nekem egy üzenetet, amiben szerepel a keresztneved, a korod és a telefonszámod. Megelőlegezem a bizalmam feléd, hogy nem fogsz személyemmel, telefonszámommal bármíly módon visszaélni, és biztosítalak róla hogy oldalamról sem áll fenn ennek a lehetősége. Ezen lehetőséget tekintsd különleges kivételnek, amit egy egyszerű okból tettem meg: jól telt a Karácsonyom! Ha nem gondolod komolyan a kérdést, csak mondjuk ismerkedni szeretnél, légyszíves ne írj!

Üdv: A mágus

2009. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csúnya nő tényleg nem létezik, legfeljebb kevés a pia....
2009. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy: te nem kellesz egy pasinak sem, vagy neked nem kell egy pasi sem?
2009. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


hány éves vagy? ha megmondod akkor beszélgethetünk róla..

2010. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!