Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy lánnyal, akinek szerintem bejövök, de mikor megfogom a kezét, elhúzza. Miért?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, mit gondol a "kapcsolatunkról" (eddig 3 randi volt). Azt mondta, hogy szerinte még nem ismerjük egymást eléggé, hogy dönteni tudjon.

Szerintetek ennyi info alapján összejöhetünk még, vagy amit mondott az annak a jele, hogy nem jövök be neki?


2014. máj. 8. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Keress mást.
2014. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kérek szépen rövid indoklást, ha tudtok
2014. máj. 8. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehetséges. Vannak lányok, akik nem akarnak megbántani, és ezért nem tudnak nemet mondani. Vannak, akiknek ez a lekoptató szövegük, és vannak, akik tényleg úgy gondolják, ahogy mondják.

Szerintem elsőre nem nagyon ragadtad meg, mert ha így lett volna, akkor a kézfogás nem jelentene gondot. Valószínűleg nem biztos benne, hogy akar majd tőled valamit. Adj neki időt még, aztán majd kiderül :)

2014. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk és a lány gesztusaiból, a szemén azt látom hogy tetszem neki :S
2014. máj. 8. 10:06
 6/10 A kérdező kommentje:
és a randikat meg elfogadja, van kedve, eljön...
2014. máj. 8. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy félreérted, de ha nem, akkor is lehet, hogy visszafogottabb lány, aki szereti a lassabb tempót. Nem sok mindent mondtál róla. Nem tudom, hogy hogy áll párkapcsolatokkal. Ha még nem volt, akkor ez is lehet az oka. Lehet, hogy neveltetés kérdése. Ha úgy érzed tetszel neki, akkor nem kell félned. Már ha nem az a cél, hogy a negyedik randin már az ágyban kössetek ki.
2014. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy lehet, ahogy a 4-es írta! Adj még időt, ismerkedjetek. Talán még megkedvel, talán nem. Szánj még rá 1-2 randit, és beszélgessetek közben sokat.
2014. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan típusú lány, aki esélyt ad mindenkinek, akkor nem releváns, hogy elmegy a randikra. De nem lelombozni akarlak, csak kell, hogy a rózsaszín köd egy kicsit ritkább legyen :)
2014. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem akarok az ágyban kikötni vele még :)

ő egy hívő katolikus lány, eddig 1 barátja volt

Köszönöm a részletes válaszokat, rendesek vtok.

2014. máj. 8. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!