Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok felvenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok felvenni ha "otthon" van a randi? Filmet nézünk.

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, és légyszi ne ilyeneket, hogy ne vegyél fel semmit...Szóval tetszik egy srác, voltunk vacsorázni múlt héten, sztem én is tetszem neki, de még semmi nem történt. Ma átjön filmezni. Nem akarok melegítőben lenni (pedig általában otthon abban vagyok), de nagyon kiöltözni sem, az olyan fura lenni...de nagyon kihívó sem akarok lenni, mert nem akarok vele még lefeküdni.

Köszi!


2014. máj. 9. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6 nagyon jó meglátás, igazad van :)))))
2014. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

vannak csinosabb otthoni nadrágjaim (mindenféle anyagból), amiket korábban a városban viseltem, csak oda már nem megfelelőek - otthon viszont nagyon is megteszik

topokból ugyanígy, ami utcára már nem megfelelő, abból otthoni felső lesz, nem szakadtak, nem nagyok, nem rondák, csak már látszik, hogy picit viseltesek


én ezekből választanék, plusz alá szexi fehérneműt vennék fel

2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) vszleg egy feszűlősebb melegítőalsó lesz plüss anyagból, meg egy trikó
2014. máj. 9. 12:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a top otthoni randi ruhám egy olyan testre simulós comb közép felé érő kötött ruha plusz harisnya volt. Mondjuk nem is sokáig néztük a filmet... :D
2014. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél fel egy farmert egy egyszerűbb felsővel :)
2014. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!